ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Іванівський районний суд увійшов до складу Генічеського судового округу

Президент України Петро Порошенко підписав наказ про ліквідацію місцевих судів і створення окружних у рамках другого етапу судової реформи.

Про це повідомляє видання «Новий Візит«.

У Генічеському районі буде створено Генічеський окружний , у який увійдуть Іванівський та Новотроїцькі районні суди.

Як повідомляє видання, усього в Херсонській області буде створено 7 окружних судів: Генічеський, Великолепетиський, Великоолександрівський, Голопристанський, Каховський, Новокаховський та Скадовський.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
 

И что изменится .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ничего, кроме того что могут появиться безработные. У нас реформы только так и делаются, через ж..пу

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 3

 
 

Через ж..пу у нас только думают некоторые не отягощенные интеллектом особи…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Это вы кого имеете ввиду?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Анонима с ником Аноним)))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А причём здесь аноним с ником аноним, я просто констатирую факты, а на личности переходить не надо, я же вас не оскорблял. Или вы настолько наивный, думаете что-то изменится в лучшую сторону? Везде одни сокращения, укрупнения, и если вы думаете что будет лучше, то кто кто, а вы точно думаете ж.пой

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 0

 
 

Дайош третій етап, коли буде один централізований суд в … Києві! Ми, що подати позов побачимо хоч раз в житті Лавру!Слава мудрій БПП та її вождю Поршенку! Ід…зм та й годі.

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
 

В чем стратегическая задача подобных укрупнений?
Админ услуги, учебные, лечебные заведения, теперь суды уходят из населенных пунктов отдаляясь от людей.
В свое время добивались открытия и ставилось во главу качество услуг, сегодня «оптимизируют» положив шоколадный хрен на граждан.
Народ опимизируется по своему, уезжая от конченых идиотов у власти в нормальные страны.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

Как говорил один из великих ,,проффессоров,, все для людей

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Володимир Рисенко разом з Roman Maselko та 9 іншими особами.
12 год ·
СУДОВА КАТАСТРОФА
2017-й закінчувався якось зовсім погано. Юридичні новини валили з ніг і вбивали мозок. Нові процесуальні кодекси, які писали різні автори, між собою зовсім не знайомі. І яких хочеться бити підручниками по голові всіх разом і кожного окремо. Безперервні виправдувальні вироки ворогам, вбивцям, сепарам та крисіним. Слідчі, які тепер о п’ятій годині ранку збираються зі всієї області до дверей одного-єдиного суду на всю область. Навіть спотворений закон про Антикорсуд, який віддає ще не створений суд під повний контроль ВККС та Президента.
Виявляється, що це були квіточки.
Сьогодні ми отримали ароматні ягідки від Президента.
Він мав право ліквідовувати суди до 31 грудня і він скористався своїм правом по повній.
В останній робочий день 2017-го, поки вся країна закінчувала корпоративи і переходила до домашніх салатів, Президент ліквідував 117 районних судів по всій Україні. Тихесенько, щоб ніхто не звернув уваги.
Судді 117 судів завтра проснуться в новій реальності, в якій треба переводитись. Відкриють п.7 ст.16_1 Перехідних положень Конституції України і прочитають, що «переведення судді з одного суду до іншого здійснює Президент України на підставі відповідного подання Вищої ради правосуддя». Розумні люди і самі все зрозуміють.
А з моменту створення окружних судів і призначення до нього перших суддів, районні суди ліквідовуються, всі справи передаються до окружних судів, проходять повторну процедуру автоматичного розподілу.
І ПОЧИНАЮТЬ СЛУХАТИСЬ СПОЧАТКУ.
СПО-ЧАТ-КУ.
Всі кримінальні, адміністративні, цивільні. Справи Майдану, вбивства, зґвалтування, крадіжки, зловживання, хуліганки і ДТП, розірвання шлюбу, стягнення боргу, поділ будинку, стягнення пенсій, і будь що взагалі – спочатку. З повторним вивченням доказів, відводам суддям і повторним допитом потерпілих і свідків, деякі з яких вже на заробітках, або на все махнули рукою. Всі свідки вбивства Небесної сотні прийдуть свідчити знову? Не певен. Коли буде вирок? Міг бути через рік, тепер може ще через три роки, якщо буде взагалі. Справедливість, правосуддя? Ні, не чули. Звернення родин Небесної сотні особисто до Президента з благанням не підписувати ці укази – теж не почули.
Про розгляд цивільних, трудових та пенсійних справ сторони можуть забути дуже надовго. Не до них зараз буде. Про здоровий глузд теж можете забути. Одна печатка окружного суду на декілька будівель старих районних судів, в яких і будуть сидіти судді. І сторони, слідчі і адвокати, які їздять з району до району, щоб поставити ту печатку.
А строки тримання під вартою йдуть, тримати вічно у СІЗО не можна. Вбивці, ґвалтівники і крадії потихеньку підуть на волю. Ще не всі беркутята збігли до росії? Ну то ним подарують ще один великий шанс це зробити. Строки притягнення до відповідальності скінчились? Ну що поробиш — таке життя.
Вам не сподобався вирок по Крисіну? У мене погані новини. Тепер таких Крисіних будуть сотні.
29 грудня 2017-го – день катастрофи правосуддя. Запам’ятайте цей день. І запам’ятайте, хто це зробив.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 5

 
 

Пусть Верховная Рада подаёт в Конституционный суд относительно конституционности решения, это нарушение Основного Закона по всем статьям. А Петя пусть начинает искать страну, куда бежать будет

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 2

 
Доктор Шпак
 

Ну, раз начали привлекать фейсбучных экспертов, то и я себе не откажу в подобном.
Мнение от Карла Волоха:
«Поскольку страсти вокруг президентского указа об укрупнении судов не утихают, позволю себе некоторое разъяснение.
Когда судебная реформа ещё только обсуждалась, существовало два подхода к перенабору судей: полный и частичный (точнее, специальная процедура при приеме на работу новых). Причём, вопрос это не праздный: Конституция Украины и международная практика (я о ЕСПЧ) ограничивают до мизера основания для увольнения действующего судьи. То есть, выгнать его с работы без сложной процедуры, включающей похожее на судебное доказательство вины в конкретном нарушении или преступлении, невозможно. Да и тогда он имеет право на судебное оспаривание такого решения, что не просто затягивает процесс на годы, но и делает (в условиях нынешней несовершенной системы судов) неисполнимым в квадрате. Теперь представьте, что вам нужно это сделать с тысячами судей. Оценили перспективу? Наихудшее, что и Европа в этом случае встала бы на их сторону (прецеденты есть).
Поэтому Венецианская комиссия, которая анализировала в своё время оба украинских законопроекта о переустройстве судебной системы, ясно дала понять: хотите полного перенабора судейского корпуса — сделайте это под предлогом административных изменений, то есть, ликвидации одних судов и организации других (укрупнение или разделение территориальное, совмещение юрисдикций или выделение новых, изменение количества уровней судебной системы с трёх до четырёх). И вот если в рамках этих изменений судья не пройдёт переаттестации и конкурса в новый суд, то его можно будет уволить — в соответствии с самыми строгими подходами ЕСПЧ. И такое изменение впоследствии было внесено в переходные положения Конституции.
Повторю еще раз: административное переустройство судебной системы является необходимым условием полного перенабора судейского корпуса, которого все постмайданные годы добивается общество. »

Важно(!), что планируется организовать процесс реорганизации так, чтобы обеспечить непрерывность судебных процессов, чтобы людям не пришлось проходить заново все круги судебного ада. Так что, вопить о судебной катастрофе, ИМХО, еще рано. Как будет на самом деле — хорошо или плохо — покажет время. И факт констатировать можно пока только один(!) — » Президент України Петро Порошенко підписав наказ.» Все.

0

Оцінити коментар Thumb up 9 Палец вниз 6

 
 

Доктор шпак — не їж шоколадки, вони заразні, бо з такими темпами у вас порох в ідола перетвориться. Всі реформи від влади є антинародними і тільки сама влада думає інакше

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 3

 
Доктор Шпак
 

Для Вас реформы будут народными когда лично президент подарит Вам квартиру, автомобиль и путевку в ̶Г̶а̶г̶р̶ы̶ Дубайи?))
Практически ни одна реформа никогда и нигде не воспринималась обществом. Особенно там, где их, по большому счету, и не было. Реформы — всегда больно. Спросите у поляков, немцев, британцев. Результат пока еще не виден, согласен, и не все так гладко в их (реформ) воплощении в жизнь, но всеобщее уныние уже порядком достало… каждый видит мир по своему, но не все смотрят дальше собственного носа…
Порошенко для меня просто человек, исполняющий обязанности президента — будет плохо с ними справляться придет другой… мы сами выбираем себе власть… Вы же ходите на выборы?

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 6

 
 

Реформы должны улучшать качество жизни и экономики, а в данном случае они ухудшает положение людей, бизнеса, они направлены только на увеличение тарифов, поднятие пенсионного возраста, сокращение штатных работников, ликвидацию, платную медицину. У меня только один вопрос почему власть так не любит свой народ, что реформами делает только хуже для людей, не даёт нормально жить, или хотя бы просто Не Мешать жить, и не лезть своими рукожопыми реформами, от которых всем только хуже. Таких Реформ нам Не Надо.

0

Оцінити коментар Thumb up 6 Палец вниз 2

 
 

Волох действительно не эксперт. Маселко один из немногих кто влияет , но уже больше через огласку, на принятие решений и разработку проектов переустройства, и слом коррупционной машины. Но советую поближе ознакомиться с его публикациями, всегда конструктив и дело. Что поделать, если докричатьсч до власти у нас почему то пооще через фейсбук.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Аноніме !Ну ти й гониш. Пиши менше і зрозуміліше: заумні коменти мені тяжко читати: поки дійдеш до кінця — забув, про що ти зза що ти ратував і писав на початку….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com