Що в нижньосірогозьких політиків на умі?

Складні часи вимагають відповідальних, а головне, патріотичних, відданих справі державотворення політиків, державних діячів на місцях. Воно і не дивно, адже,  якщо не мати бажання допомогти державі, то нашкодити своїми діями або бездіяльністю суспільству, яке довірило відповідальні посади, вони можуть суттєво, а то і взагалі  поставити під загрозу територіальну цілісність. Прикладів за останній час маємо чимало.

 Ще свіжі в головах спогади про ті події,  коли депутати та політики місцевих рад приводили людей до антидержавних вчинків у Донбасі та Криму і закликали до своїх домівок війська іноземної країни-агресора. Що з цього вийшло?  Окупація частини території країни, чотири роки війни і більше десяти тисяч перерваних життів  українців.

Ставки дуже високі, і права на помилку немає.  А з чого починалося все? Із, здавалося б, несуттєвих на той час сепаратиських з’їздів, організацій, таких як «ДНР»,  проросійських  товариств у Криму.

На той час більшість не сприймали всерйоз думку про будь-яку можливість загрози, навіть жартували  над постами людей у соцмережах, у яких  з дивною цілеспрямованістю нав’язувалися думки про велич однієї «обраної» держави — Росії і навіть  у період виборних кампаній деякі кандидати,  додаваючи собі ваги,  користувалися гаслами, на кшталт: «Потому,  что единомышленник Путина!»

Одним словом,  недооцінювати інформаційну складову із сьогоднішнім, набутим дуже гіркою ціною досвідом, не можна.

СН промоніторив профілі іванівських та нижньосірогозьких посадовців у соціальних мережах. Нашу увагу привернув профіль заступника голови Нижньосірогозької районної ради у забороненій законодавчо, Указом Президента України Петра Порошенко № 133/201 ще з травня місяця 2017 року  соцмережі «Одноклассники.Ру» і який попри цю  заборону,  відвідується із завидною постійністю.

Перше, що ми там побачили — репости і лайки пабліків із новинами «ДНР»,  «Новоросії», різних антиукраїнських груп, явний антисемітизм,  зовсім неадекватне приниження центральної влади країни. Одним словом, із дня на день володар аккаунту повторює  все те, на що так багата сусідська земля… Здавалося б,  так може виглядати профіль якогось недалекого  дешевого «ватного» троля, підробляючого десь  на ольгінських задвірках Російської Федерації, а ніяк не заступника голови Нижньосірогозької районної ради, члена президії Нижньосірогозької районної ради сьомого скликання.

І все це на тлі тих утрат, які несе наш народ, віддаючи кривавому Молоху кращих своїх синів та доньок, уже понад чотири роки в нав’язаній кровожерливій  війні.

Нижче ми публікуємо скріншоти зі сторінки, що за всіма ознаками належить пану Дашковському С.В.  у соцмережі «Одноклассники». І ми були б раді, якщо б мали бодай малу надію,  що його сторінкою та сторінкою його «друзів» протягом щонайменше двох років володіло підступне ФСБ, або монгольські  хакери,  або інопланетяни,  і саме вони весь цей час наповнювали її матеріалами антиукраїнського змісту. Адже,  в іншому випадку,  нормального пояснення дотеперешньому існуванню подібних  записів  немає.

Далі без коментарів:

Дивитися фоторепортаж

Наступний паблік единий з усіх, що  викликає однакові з Сергієм міркування. Без сумніву це — КЛАС.

 

 

 

 


Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
пересичный
 

Это второе место.
За долбоебизм.

Заведующей детсадом, где кувыркались, однозначно, первое.

Это не заразно? не пора на границе с серогозским районом стену строить и карантин вводить?

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 3

 
 

невже це ////// всидить після цього в своєму кріслі ?

0

Оцінити коментар Thumb up 7 Палец вниз 5

 
 

СБУ А-У-УУ ? Де ВИ ? Куди дивитеся ?

0

Оцінити коментар Thumb up 17 Палец вниз 4

 
 

Твой мониторинг подпадает под ту же статью закона № 133/201 ще з травня місяця 2017 року.

Ни на одном фото нет даты после введения закона № 133/201 ще з травня місяця 2017 року

Набери 0800507309 сообщи о нём (и о себе заодно) — не будь как Дашковский,покажи пример ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 8 Палец вниз 17

 
 

Вы там с ума сошли, люди, ментов на руководящие должности ставить? Понятно, для чего он нужен в раде, но посмотрите статистику по Донбассу — 90% лапки к верху в первый день и справно служат новому хозяину. Лучше вам не станет. Не стройте сказок, ваши точно такие, вот подтверждение. Нельзя же доходить до скотского отношения к самим себе, это ж ваш дом, вам первым и отгребать придется.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 6

 
Просто Вася
 

Украинская власть даже переплюнула Сталина своими законами. За » неправильные» разговоры на кухне можно угодить в тюрягу. И больше всего удивляет, что депутаты после майдана обещали, что все будет лучше чем при Януковиче, но как добрались до кормушки вообще забыли о народе. И жаль, что Украинский народ снова слушает сказки о хорошей жизни.

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 12

 
 

Романе, чого лізти в Сірогозький район, якщо в Іванівці не краща ситуація, у нас також багато проросійських керівників і депутатів, і у Вас у селищній раді є. Ось візьми депутата з Благодатного у нього дружина вже більше 4років в Криму будує свій бізнес і він частенько туди безприпятствено виїзджає, ось де він зараз — там, а якимось там братом тільки прикривається. А для чого ішов у депутати це питання. А сільська рада знаючи про це ходила і агітувала за таких. А проведи вибори зараз без агітації був би зовсім інший результат. І в нього і в Петрової. В розмовах він теж підтримує Росію, це я можу навіть доказати .

0

Оцінити коментар Thumb up 14 Палец вниз 15

 
 

Якщо б українська влада саджала за антиукраїнську пропаганду ми б давно забули про зека, ху#ла і комуняцьких виродків.

0

Оцінити коментар Thumb up 19 Палец вниз 6

 
Просто Вася
 

Аноним. Мы уже так за агитировались за украинскую власть, что чем дальше тем хуже. Где соблюдение законов ??? В Украине всегда правы только националисты и чиновники, а остальным (народу) дулю с маком.

0

Оцінити коментар Thumb up 15 Палец вниз 13

 
 

Лучше националисты, чем такие рыги как ты.
Украина нормальная страна и народ тут нормальный.
Такие как ты все пугаете теми, кого никто не видел то полчищами бандеровцев, то НАТО . Думаешь не видно к чему ты клонишь? Но нет националистов , есть олигархи и главный кум Путина.

0

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 12

 
Просто Вася
 

Анониму. Бандер я твоих не боюсь. Все беды в Украине через таких как ты аноним. Ничего не создаете только рушите.

0

Оцінити коментар Thumb up 13 Палец вниз 13

 
 

Все гадав, що на публікацю відреагують силовики. Хоч якимось чином, хоч незгарбно.
Але ігнор….
Якщо в СБУ служать зовсім не патріоти, а у вищої влади ми поза увагою, то не заздрю нам у майбутньому.
Навіщо тоді гинуть українці відбиваючи цю наволоч на сході?

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 4

 
Доктор Шпак
 

В СБУ отчитались об успехах в информационной войне с агрессором
http://sprotyv.info/ru/news/kiev/v-sbu-otchitalis-ob-uspehah-v-informacionnoy-voyne-s-agressorom

Это к тому, что СБУ все-таки работает в этом направлении. А конкретно по «герою» публикации — он законы Украины не нарушал. И это главное, мы же строим правовое демократическое государство или нет? Если хотите, что-бы за лайки и репосты ̶р̶а̶с̶с̶т̶р̶е̶л̶и̶в̶а̶л̶и̶ садили, то Вам в соседнюю страну.
Да, он занимает антиукраинскую позицию, еще и находится во властных структурах, так быть не должно, но перед законом(!) он чист (по крайней мере, по теме публикации). Все, что мы можем сделать — прославить «героя», расшарить эту статью в соцсетях. Ну и думать следующий раз, перед тем как голосовать за таких субъектов.

0

Оцінити коментар Thumb up 11 Палец вниз 5

 
ЗДОРОВИЙ ГЛУЗ
 

УВАГА!УВАГА!УВАГА!
Іванівська громадо, в особі редаткорів «СтепНьюз», прошу Вас як ОБ’ЄКТИВНИХ патріотів, на своєму сайті опублікувати інформацію про одного ПАП у, що у ворожій РФ як горіх в шоколаді гроші заробляє та ніяк не лусне й не продасть свою -ЕНКУ.
Напишіть про ГЕНІАЛЬНОГО, який весілля сина в ресторані ворога святкував, про МЕДІЙНИКА, чий син у корупційному скандалі сяє.

________________________
Риба гниє з голови

А хто забув, то нагадаю: перш ніж щось публікувати зазирніть в Основний Закон!!!!!

СВОБОДА *СЛОВА *ДУМКИ *ПОГЛЯДІВ

не перетворюйте ДЕМОкратію на ОХЛОкратію

підіть під РАДУ та розкажіть ОБРАНЦЯМ — що вони роблять, а що ПОВИННІ, а вже потім на місцях шаблю доставайте

0

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 7

 
 

Роман, похоже в эшелонах действующей власти существует круговая порука и мониторить следует привлекая рейтинговые СМИ

0

Оцінити коментар Thumb up 4 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com