Продам 10-и кубову вертикальну бочку. Висота 5 м, та шнековий маслопрес

096-081-58-08

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

ПРОДАМ будинок. смт Іванівка, вулиця Дружби,144,

073-219-23-68

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

ПРОДАМ або ЗДАМ в оренду будинок із усіма зручностями по вул. Таврійській, 111, смт. Іванівка.

097-39-43-130,

ПРОДАМ будинок! В смт. Іванівка вул. Дружби 90. Літня кухня, госп. будівлі, гараж, город.

Тел. 0675514190

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

ПРОДАМ будинок по вул Кібенка (Леніна)(0,27 га), 5 кімнат, літня кухня, госп. будівлі, пічне опалення, двір асфальтований та трикімнатну квартиру у центрі: котел твердого палива, перший поверх, 57,5 кв.м.

тел: 050 215 76 49

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

ПРОДАЄТЬСЯ Будинок з усіма зручностямиі та госп будівлями. Зручно для господарства та фермерства. Іванівка вул Українська,9

097-147-61-74,

ЗДАМ в оренду будинок по вул. Молодіжній, 38 в смт. Іванівка для порядної сім"ї. Дов. за тел.

096-06-44-518 / 066-574-88-98

Продается благоустроенный дом в пгт Ивановка по улице Ивана Франка 7, во дворе летняя кухня, гараж, хозяйственные постройки. Обращаться по телефону:

050-101-36-69.

Продается дом 64 кв.м. в пгт Ивановка по ул. Пушкина 22, во дворе летняя кухня, гараж, множество хоз.построек, огород. Телефон:

+38-096-572-73-44

Іванівська РДА впроваджує електронний документообіг

В рамках 2016 року в Іванівській заплановано впровадження системи електронного документообігу.

З цією метою райдержадміністрація має намір закупити ліцензії програмного забезпечення на 30 тисяч гривень.

Довідково:

Система автоматизації документообігу (Система електронного документообігу) — організаційно-технічна система, що забезпечує процес створення, управління доступом і поширення електронних документів в комп’ютерних мережах, а також що забезпечує контроль над потоками документів в організації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
Кривчик Юлія
25 сентября, 2016 о 22:06 IP автора: 178.93.7.40
 

Не зовсім коректно проінформовано, тому хочу розповісти детальніше. Заплановано впровадити систему електронного документообігу АСКОД™призначена для автоматизації процесів діловодства, службового, господарського та управлінського документообігу, для організації колективної роботи над документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Сучасна версія системи електронного документообігу АСКОД™ функціонує на платформі системи управління базами даних ORACLE. Ви спитаєте навіщо це все і навіщо витрачати на це кошти місцевого бюджету? А для того, щоб у майбутньому мати можливість інтегруватися і підключитися до Регіонального порталу адміністративних послуг.
Регіональний портал адміністративних послуг (далі – Портал) призначений для:
 висвітлення інформації про адміністративні послуги, передбачені Законом Украї¬ни “Про адміністративні послуги” та місцеві послуги, що можуть надаватися органами міс-цевого самоврядування та підпорядкованими установами, закладами та підприємствами (далі разом – Послуги);
 надання можливості завантаження шаблонів та форм необхідних документів для підготовки пакету документів;
 створення механізму попереднього запису, для подачі документів у зручний для замовників час;
 замовлення Послуг через Портал без необхідності відвідування Центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП);
 надання Послуг громадянам та юридичним особам в електронній формі.
Портал також призначений для оперативного передавання та забезпечення надій-ного зберігання інформації, розмежування прав доступу до неї для всіх користувачів Пор-талу, у тому числі представників суб’єктів надання Послуг та замовників Послуг (фізичних і юридичних осіб).
Портал являє собою сукупність функціональних модулів, які забезпечують автома-тизацію процесів надання Послуг, у тому числі електронних адміністративних послуг.
Метою впровадження Порталу є
 забезпечення оперативного висвітлення інформації про Послуги;
 створення єдиної точки доступу для замовників Послуг;
 скорочення витрат часу замовників Послуг на пошук інформації щодо отримання Послуг;
 забезпечення можливості замовлення та/або отримання послуг без необхідності відвідування ЦНАП;
 надання громадянам, що перебувають на тимчасово окупованих територіях мо-жливості дистанційного замовлення Послуг із забезпеченням належного рівня електронної ідентифікації таких замовників Послуг;
 підвищення відповідальності суб’єктів надання адміністративних послуг за своє-часне та якісне надання Послуг;
 зменшення часу обробки документів та обсягів їх паперового обігу за рахунок ав-томатизації процесів їх опрацювання та зменшення обсягів застосування паперових тех-нологій;
 удосконалення інформаційно-аналітичної роботи суб’єктів надання Послуг;
 інтеграція з системою електронного документообігу суб’єктів надання адмініст-ративних послуг та ЦНАПів (далі — СЕД) для процесів опрацювання документів, пов’язаних з наданням Послуг;
 інтеграція з програмно-апаратними комплексами «Електронна черга», що засто-совуються у ЦНАП;
 інтеграція з Єдиним державним порталом адміністративних послуг.
Система електронного документообігу (далі – СЕД) призначена для автоматизова-ного управління процесами документообігу, що функціонують між суб’єктами надання ад-міністративних послуг та центрами надання адміністративних послуг під час розгляду та надання адміністративних послуг, замовлених юридичними або фізичними особами, за рахунок комплексної автоматизації процесів документування діяльності посадових осіб, задіяних у наданні адміністративних послуг.
Підтримка процесів документообігу компонентами СЕД реалізується на всіх стадіях життєвого циклу документів — від моменту створення або надходження до відправлення адресату або передачі їх на архівне зберігання з використанням комплексу засобів за¬хисту інформації (у тому числі: електронного цифрового підпису).
До об’єктів автоматизації, де передбачається використання компонентів СЕД, від-носяться суб’єкти надання адміністративних послуг (установи центральних і місцевих ор-ганів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування) та центри надання адміністра-тивних послуг (далі – Установи).
СЕД забезпечує інформаційну взаємодію з системами електронного документообі¬гу суб’єктів надання адміністративних послуг центральних органів виконавчої влади (у то¬му числі: через систему електронної взаємодії центральних органів виконавчої влади – СЕВ ОВВ). СЕД може забезпечувати інформаційну взаємодію з державними інформацій¬ними електронними ресурсами, які використовуються у процесах надання адміністратив¬них послуг.
Також СЕД призначена для забезпечення надійного зберігання та захисту інформа-ції, оперативного доступу до неї з урахуванням розмежування прав доступу для всіх ко-ристувачів СЕД.
СЕД являє собою сукупність функціональних підсистем та модулів, які підтримують автоматизацію процесів роботи з документами на всіх етапах їхнього життєвого циклу (сканування, створення, реєстрації, виконання, контролю, обліку та архівного зберігання).
Таким чином, адміністративні послуги стають доступнішими і якіснішими для громадян.

 
Кривчик Юлія
25 сентября, 2016 о 22:18 IP автора: 178.93.7.40
 

30 тисяч — це не лише покупка ліцензій. В цю суму закладено й побудову волоконно-оптичних ліній зв’язку для організації послуги Інтернет та телефонії. Також хочу зауважити, що мова йде лише про передбачення коштів у Програмі соціального і економічного розвитку Іванівського району на 2016 рік, питання про виділення коштів на разі не стоїть

 
Роман
25 сентября, 2016 о 23:23 IP автора: 141.0.12.69
 

Це майбутнє. Мене дивує одне, чому в Іванівці цим зайнялися тільки зараз.

 
Роман
25 сентября, 2016 о 23:25 IP автора: 141.0.12.69
 

Одним словом — давно пора. Весь цивілізований світ перейшов на електронный локументообіг.

 
Кривчик Юлія
26 сентября, 2016 о 19:49 IP автора: 178.93.90.165
 

Не маю відповіді на дане питання. Працюємо відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації, як і всі РДА Херсонщини.

 
BiZmark
15 марта, 2017 о 18:05 IP автора: 78.111.190.96
 

Ну,повний п…пець! Потріно буде навіть власникам ОФГ відкривати вакансію секретаря-відписчика на всі ті елекронні листи і іншу галіматью! Сільради вже ними засипали по вуха!

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)