ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Хлань усіх вилікує…

Сьогодні перед початком сесії Іванівської селищної ради секретар ради Вікторія Щастлива роздала старостам та депутатам від сіл громади безкоштовні від депутата Верховної Ради України Сергія Хланя.

Як зазначила Вікторія Сергіївна, по деяким селам громади ці ліки розвезено і вже навіть роздано людям.

При роздачі цієї партії ліків у керівництві селищної ради просили звертати особливу увагу на пільгові категорії населення, такі як ветерани антитерористичної операції на сході України, багатодітні сім’ї, чорнобильці і т.д.

Детально в нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 18

Додати коментар »

 
 
Roman Voronov
22 декабря, 2017 о 16:49 IP автора: 37.73.193.2
 

Як писав цю тему, чомусь згадався знаменитий епізод 🙂

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
22 декабря, 2017 о 17:35 IP автора: 194.50.254.171
 

Видео в тему, Виктория Алексеевна через два года???

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
22 декабря, 2017 о 20:36 IP автора: 46.201.220.247
 

Не знаю чи Алексеевна… А Щаслива точно до таких габаритов дотягуе.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Аноним
22 декабря, 2017 о 21:03 IP автора: 77.111.246.8
 

Ещёб и проконтролировать кому дали эту помощь.?

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Вася
23 декабря, 2017 о 01:45 IP автора: 78.111.189.90
 

а что же на другие сёла есть а на Ивановку нет? или на неё не нужно?

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Анонимус
23 декабря, 2017 о 09:41 IP автора: 107.167.108.22
 

Ахаха, видосик супер!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
23 декабря, 2017 о 10:43 IP автора: 37.54.158.55
 

Правий ти Рома і Дебелого і Щасливу уже зараз нада починать лччіть от зіркової хвороби.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
BIZmark
23 декабря, 2017 о 12:05 IP автора: 194.50.254.168
 

Правильно. Все для спец пацієнтів. А «тупоголові хомячки» нехай лікуються самі та за свої гроші. Пропоную в нашому районі створити партію ТУПОГОЛОВИХ ХОМЯЧКІВ і показати ШАКАЛАМ та АКУЛАМ, хто в СТЕПУ господар…

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
23 декабря, 2017 о 17:39 IP автора: 37.54.158.55
 

А Нещасній ще б і ліків для похудання.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
8888
24 декабря, 2017 о 14:57 IP автора: 78.111.186.57
 

ілі ви самі , раз аптекарку вижили з села , іди в аптеку і продавай ліки .Фап на замку , аптека на замку , ну Благодатня дає.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
BIZmark
24 декабря, 2017 о 15:28 IP автора: 78.111.186.19
 

8888 так пиздуй у ФАП или в аптеку и работай , че другим упрекать если ума хватит.а то только только дурачком безграмотным хочеш казаться Благодатня.

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
СПРАВЕДЛИВИЙ
24 декабря, 2017 о 18:53 IP автора: 130.180.219.182
 

А що, народний депутат України Сергій Хлань за свої особисті гроші купував ліки??? Придбав ліки за державний кошт, тобто за гроші платників податків, як-то кажуть нашим салом та по нашій шкурі. А розділяти виборців району, більшість яких віддали свої голоси за Хланя, на «білих» та «чорних» народному депутату України не годиться. Що, на території інших сільських рад які не увійшли до складу ОТГ проживають учасники ліквідації чернобильської аварії, воїни інтернаціоналісти, малозабезпечені сім’ї, діти захисників Донбасу—люди іншого сорту??? Хлань будучи нардепом, сіє розбрат, закладає зерна сепаратизму на рівні району.ГАНЬБА ТАКОМУ НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ!!!!

Оцінити коментар Thumb up 26 Палец вниз 2

 
Вадим
24 декабря, 2017 о 19:24 IP автора: 37.55.185.140
 

СПРАВЕДЛИВИЙ, в котрий раз жалкую, що сайт не дає змоги ставити плюси за коментарі.

Оцінити коментар Thumb up 5 Палец вниз 0

 
BIZmark
24 декабря, 2017 о 19:25 IP автора: 130.180.211.20
 

Він казав що їх йому Індус подарував.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
Roman Voronov
24 декабря, 2017 о 20:06 IP автора: 37.73.194.101
 

Додав функцію оцінки коментаря.

Оцінити коментар Thumb up 10 Палец вниз 0

 
Вадим
24 декабря, 2017 о 21:42 IP автора: 37.55.185.140
 

Тю, чорт бы побрав ці мікроскопічні екрани. Хотів СПРАВЕДЛИВОМУ плюс поставити, але схибив рівно на пару пікселей. Але все одно плюс Роману за оперативність в налаштуваннях сайту.

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
косолапа
26 декабря, 2017 о 08:33 IP автора: 107.167.106.154
 

я вот тоже 3 волны мобилизации и мне ни хрена не дали, так что не известно кому и что там дали! Так же как и дрова пилят по всей Ивановке и не известно куда их делают!

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
СПРАВЕДЛИВИЙ
26 декабря, 2017 о 19:41 IP автора: 130.180.218.239
 

Я просив би довіренну особу народного депутата України Сергія Хланя в Іванівському районі (обов’язково повинен хтось бути), передати нардепу обурення виборців тих сільських рад які не увійшли до складу ОТГ—що одержали в переддень НОВОГО РОКУ дірку від бублика, а не безкоштовні ліки!!!!