ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

В Іванівському районі відремонтовано єдиний ліфт

В Іванівські райлікарні відновлено роботу вантажного ліфту, яким доправляють пацієнтів на різні поверхи медичного закладу.

Нагадаємо, мова про відновлення цього ліфту йшла дуже давно. Неодноразово питання щодо його ремонту порушувалося на різних рівнях, включно і з депутатом Верховної Ради України Сергієм Хланем.

І ось наприкінці цього року Іванівська райрада змогла знайти кошти на його ремонт та укласти відповідний договір.

Підрядник виконав свою частину роботи і підйомний механізм запрацював, як йому і належить.

Детальніше тут.

Що цікаво, це  єдиний ліфт в Іванівському районі.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
СПРАВЕДЛИВИЙ
18 декабря, 2017 о 17:15 IP автора: 130.180.217.250
 

Молодці депутати районної ради!!!!Слід відзначити, що ліфт не працював з 1991 року, тобто більше 25 років!!!! І тільки яких депутатів і керівників районної влади не було зе цей чверть столітній період не було, скільки людських сліз та прокльонів було за цей час на адресу власть імущих. І ось нарешті крига скресла—ліфт запрацював. Але для цього потрібно було чекати 25 років!!!! Спасибі депутатам. СПАСИБІ голві районної ради Людмилі Павленко.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Лена
18 декабря, 2017 о 19:50 IP автора: 77.111.244.58
 

Молодцы давно надо было! Светулик умница!!!! Выбила лифт и Людмила Михайловна тоже, правильно идет старость если не повтикают их и будут подымать или спускать!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
!!!
18 декабря, 2017 о 19:55 IP автора: 178.93.18.211
 

Романе Ви знову обманюєте людей. Ви претендуєте на джерело, яке доносе до людей правдиву інформацію, а насправді виходить навпаки. Ліфт є ще в одному місці, а саме на Іванівському елеваторі, і також в робочому стані. Бажаю Вам успіхів.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
пересичный
18 декабря, 2017 о 20:19 IP автора: 178.93.29.23
 

Элеваторские жутко обзавидовались неожиданной славе ЦРБ.
Не обижайте, люди, элеватор, им тоже на страницы прессы хочется.
ПС А что, украсть там уже нечего, что им известности хочется?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
СПРАВЕДЛИВИЙ
18 декабря, 2017 о 21:44 IP автора: 130.180.218.189
 

Пане Бутенко Андрію Юрійовичу, сходіть до ЦРЛ і хорошенько перевірте роботу ліфту-проїдьте особисто «ВВЕРХ» та «ВНИЗ». Ви ж були очільником Іванівського району, ходили на роботу мимо ЦРЛ, то чому ж не цікавилися проблемами районної лікарні, чому не працював ліфт??Це ВАМ не на «Волгі» кататися з прапорцями на даху авто!!!Це конкретна робота, для пуску ліфта потрібно бкло рівно два місяці: в середині жовтня виділили кошти, а 18-го грудня ліфт запрацював,Так,що на моє переконання ВАМ особисто повинно бути соромно за свою бездіяльнісь і ВИ повинні сьогодні жувати свою краватку (галстук) як Саакашвілі!!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
XxX
20 декабря, 2017 о 02:14 IP автора: 188.166.72.95
 

Зачем Андрюху Бутенка троллить? Там же и дураку было ясно что не он писал тот коммент! Написала какая то обиженная людина из РДА, такая же как и Андрюша.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
20 декабря, 2017 о 10:00 IP автора: 194.50.254.168
 

Закид Справедливого в бік Бутенка А. можна закинути і в зворотній бік, т.т. СПРАВЕДЛИВОМУ: А Ви куди дивилися з 1991 року ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Віталій
20 декабря, 2017 о 11:28 IP автора: 46.200.57.101
 

В панельній п;ятиповерхівці є мусоропроводи, так іх ми теж називаємо ліфтами , що працюють в одному напрямку » скоросний спуск».А на рахунок цього ліфта , так скажу , що нарешті в Іванівці почали відновлювати «атракціони». Тепер буде де покататись.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Віталій
20 декабря, 2017 о 11:33 IP автора: 46.200.57.101
 

Якщо без жартів , то частенько доводилося своіх»стареньких» піднімати на носилках і кожного разу мріяти про ліфт!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
,f,f
20 декабря, 2017 о 12:50 IP автора: 178.92.202.79
 

не з 1991 , а з 1995 року, спасибо лене за коментар в больнице работают люди, а не роботи!!!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
22 декабря, 2017 о 20:48 IP автора: 46.201.220.247
 

Лифт это мечта тех кто тянет на себе больного с кг. 150 и больше. Петровне благодарочка…. Так держать. А вы алкаши алкаши. Люди для нас делают, выбивают. СПАСИБО!!!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
FIX
22 декабря, 2017 о 21:38 IP автора: 46.133.93.48
 

Одна поправочка… «мечта для тех кто тянет на себе труп с кг. 150 и больше». Так лучше походит для нашей больницы.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
23 декабря, 2017 о 11:30 IP автора: 128.199.201.63
 

Это несомненно очень важное событие!Огромное облегчение больным и персоналу!Всем,кто к этому причастен — респект!