ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Поліцейські провели відпрацювання у Воскресенці

Цієї п’ятниці Іванівські поліцейські провели в селі Воскресенка.

Окрім класичної профілактики порушень громадського правопорядку, правил дорожнього руху, правил зберігання мисливської вогнепальної зброї тощо, поліцейські приділили велику увагу ситуації щодо випилювання зелених насаджень уздовж автодоріг  біля села Воскресенка.

І хоч жодного браконьєра поки не спіймано, але робота в цьому напрямку триває. Поліцейські визначилися із механізмом контролю за насадження та схемою патрулювання ситуації на дорогах. Дуже скоро жоден випадок браконьєрства не лишиться без покарання.

За результатами відпрацювання Воскресенки правоохоронцями складено  8 протоколів про адміністративні правопорушення.    Із них п’ять по лінії безпеки дорожнього руху, та три по лінії публічної безпеки.

Як завжди у сільській місцевості водії полюбляють їздити на автомобілях без документів, полісів цивільного страхування тощо.

Зі слів начальника Іванівського ВП Віталія Боднарука, відпрацювання Іванівського району не є якимось показним і не робляться для звіту «наверх». Відпрацювання — це лише старт постійної і кропіткої роботи у сфері правопорядку Іванівського району.

Відтак,  радить водіям та іншим громадянам більш уважно ставитись  до своїх громадських обов’язків, адже цивілізоване суспільство — це суспільство,  де громадяни не тільки користуються власними правами, а й сумлінно виконують свої обв’язки, не порушують законодавства і поважають права інших.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
Святий Миколай
16 декабря, 2017 о 17:51 IP автора: 194.50.254.171
 

Віталій Боднарук молодець,вже давно потрібно заїзджати в села,ганяти наших колгозників,а то навіть поворотники не включають і ганяють по склу,як скажені.Потрібно ще робити ночні рейди а то молодь зовсім ошаленіла

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
FIX
16 декабря, 2017 о 19:01 IP автора: 130.180.209.115
 

Страховку они имеют право требовать только в случае ДТП или составления протокола за нарушение ПДД, а не просто ради «проверки документов».
Відтак, FIX радить водіям та іншим громадянам більш уважно ставитись до ЗАКОННИХ вимог та обов’язків патрульної поліції , адже цивілізоване суспільство — це суспільство, де поліція не тільки користується своєю владою над водієм, а й сумлінно виконує свої обв’язки, та не порушуює законодавства і поважає водія як громадянина.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
16 декабря, 2017 о 19:27 IP автора: 46.133.0.180
 

А дійсно- панове поліцейські, які причини зупинки цих водіїв? Люди, якщо вас безпідставно зупинили, пояснюючи це якимсь там відпрацюванням, то такої підстави немає в законі і це є підставою для скасування постанови. Такщо ті 5 не мовчіть, ідуть до суду навіть якщо потім і копи шось нарили

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Саня
16 декабря, 2017 о 20:49 IP автора: 194.50.254.171
 

Полностью согласен со Святым Николаем!!!!Я как житель Воскресенки полность поддерживаю такие рейды!А то у нас по селе страшно ходить,гонщиков развелось трындец!И в основном организмы которые или купили доки или вопще без них!Так что Товарищи Полицейские мы рады вас почаще здесь видеть!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
No Name
16 декабря, 2017 о 21:39 IP автора: 46.133.59.45
 

Интересно кто придумал эту байку на счет страховки, что она нужна в случае ДТП или нарушение ПДД? Объясню, в п. 2.1г ПДД Украины черным по белому написано что страховой полис должен быть у водителя транспортного средства и полицейские обязаны проверять его!!! А если его нету то это нарушение ПДД!!! Читайте внимательно ПДД!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
16 декабря, 2017 о 22:42 IP автора: 77.111.244.12
 

«No Name
16 декабря, 2017 о 21:39 IP автора: 46.133.59.45

Интересно кто придумал эту байку на счет страховки, что она нужна в случае ДТП или нарушение ПДД?»
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
21.2. Контроль за наявністю договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів здійснюється:
Відповідним підрозділом Національної поліції при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього руху та оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод;
(абзац другий пункту 21.2 статті 21 із змінами, внесеними
згідно із Законами України від 05.07.2011 р. N 3565-VI,
від 10.11.2015 р. N 766-VIII)
органами Державної прикордонної служби України під час перетинання транспортними засобами державного кордону України.
ПДД Вас зобов’язує мати при собі страховий поліс, а поліцейський може перевірити його наявність тільки на законних підставах, а саме зазначених вище. і якщо таких підстав не було, а поліцейський виніс постанову, то в суді вона буде скасована як не законно винесена.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
FIX
16 декабря, 2017 о 23:21 IP автора: 130.180.209.115
 

Вот так ППсники и сами не знают что кроме ПДД есть еще уйма законов:))) Для них это байки….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Zоrro
16 декабря, 2017 о 23:41 IP автора: 46.133.82.214
 

Полиция имеет полное право отановить транспорт для проверки докуметов . Новий закон . Не водит удостоверения 10000 грн штраф .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
17 декабря, 2017 о 00:21 IP автора: 77.111.244.12
 

«Zоrro
16 декабря, 2017 о 23:41 IP автора: 46.133.82.214

Полиция имеет полное право отановить транспорт для проверки докуметов . Новий закон . Не водит удостоверения 10000 грн штраф .»
Дуже хотілося б побачити назву так званого нового закону, де й коли він був прийнятий і номер статті в якій прописано право на перевірку документів.
Будь ласка, звертайте увагу на правопис.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Дедал
17 декабря, 2017 о 15:08 IP автора: 178.93.17.37
 

Пьяные по селам и не только по селам ездят все время одни и те же, все прекрасно знают кто, и все прекрасно знают почему кое-кого новая-старая ментовка не замечает в упор.

Да и как они могут отработать если нет драгера )))))))))

21-й век….. министр дарит оружие направо-налево , а укомплектовать собственные подразделения самым необходимым не хочет (просто ему пох*ю, на самом деле)

Может быть нач отделения ответит — сколько раз они обращались к начальству по этому важнейшему вопросу, самим не обидно, что протоколы суды отменяют? ))))))))))))) Причем не устно в форме нижайшей просьбы, чтоб не задеть тонкие чуйства херсонского полицая, а официально, с исходящим?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василь
17 декабря, 2017 о 16:07 IP автора: 78.111.189.90
 

як «працювали» так і продовжують- «на дурачка».превіряти звісно треба,але не виходячи за межі повноважень.
доречі,хто в фейсбук зкинув інфу ,яка ….Іванівку «селом» назвала? барин же обіцяв що після виборів будемо в місті жити.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
МТС
17 декабря, 2017 о 16:39 IP автора: 107.167.113.83
 

говорили что «Драгер» есть у них

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
17 декабря, 2017 о 18:30 IP автора: 46.201.220.247
 

А от они ночью стоят без маяков, без включеных габаритов. И ты едищ и тут как бежит катофот навстречу, не сразу и поймешь что это. Скажите можно так стоять на дороге???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Дедал
17 декабря, 2017 о 18:35 IP автора: 178.93.17.37
 

Даже, если получили, то один алкотестер на отделение это явно недостаточно.
Зачем тогда трындеть о том, что МВД сильно переживает за убойную статистику по причине повального пьянства? рисовать тут количество составленных на водителей протоколов?
А почему нет статистики о том сколько протоколов остается в силе после оспаривания в судах? Как иначе НП узнает о реальном КПД своей работы? или им неинтересно и разбирать свои ошибки ни к чему?
Открою секрет — если граждане оспаривают в судах постановления по админнарушениям за ПДД суд оставляет в силе около 30 % !!!
Всего лишь!
Кто сильно хочет может сам проверить по реестру судебных решений.
Если бы на реальной работе наемный труженик выдавал такой результат его давно бы выгнали взашей.