В Іванівському районі перевіряють якість питної води

Згідно поданих заяв від комунальних підприємств району,  які займаються постачанням питної води населенню, фахівцями Іванівського районного управління  було здійснено позапланову перевірку 14 комунальних підприємств щодо  дотримання ними санітарного законодавства у сфері питної води та питного водопостачання.

При виконанні позапланових заходів згідно графіка здійснювався відбір проб води із свердловин та розподільчої мережі, які направлені до Херсонської регіональної державної лабораторії ім. професора Л.С.Ценковського ДПСС.

Фахівцями управління всього відібрано та направлено 274 проби води з населених пунктів району, у тому числі 122 проби на фізико-хімічні дослідження, 122 на мікробіологічні показники, 30  на радіологічні показники.

Держпродспоживслужба

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Всі водоводи передані до комунгоспів ще від колгоспів та радгоспів. Тоді все було ОК. А тепер вода не тієї якості іт.д.іт.п. І постійно перевіряють і деруть шкуру з комунгоспів. Так не комунгоспи все це господарство монтували. Раз зараз погана вода — це не означає , що комунгоспи погані. Причина, очевидно, ховається десь в державній політиці….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com