Керівництво Іванівської селищної ради просило сприяння у Сергія Хланя

Керівництво Іванівської селищної ради звернулося до депутата ВР Сергія Хланя із проханням у сприянні вирішення ряду фінансових проблем об’єднаної громади.

Зі слів секретаря Іванівської селищної ради Вікторії Щастливої, при наявності всіх доходів об’єднаної громади і інфраструктурної субвенції, цих коштів не вистачить на ремонт навіть 15% доріг Іванівського громади, які його потребують.

Плюс до всього розмір інфраструктурної субвенції із державного бюджету Іванівській не такий, як хотілося б. Вона розраховується тільки на кількість сільського населення, а це менша частина Іванівської громади. Відтак коштів на ремонти доріг дуже мало.

На це питання Сергій не спромігся надати відповідь. Натомість депутат дав відповіді на інші питання селищної ради щодо можливості організації комунального підприємства, яке б надавало послуги фермерам при сільськогосподарському виробництві, із чого б приносило доходи у бюджет.

Обговорили присутні і  фінансування проектів з реконструкції Іванівського районного будинку культури. Як стало відомо, держава наразі не береться на фінансування проектів будівництва чи реконструкції закладів культури.

На цій ноті селищний голова Віктор Дебелий повідомив, що це питання співробітництва на майбутнє, яке, за його думкою, обов’язково буде, адже Сергій Хлань ніколи не відмовляв в допомозі Іванівській громаді, і питання реконструкції районного будинку культури також буде вирішено.

Потім депутата попросили прокоментувати чутки стосовно того, що мовляв Каховський магістральний канал планують продати. На це депутат розповів, що такого не буде, а канал від продажу захищено законом.

Більш детально в нашому відео.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
 

Чудна ця парочка . Чим скінчаться ці чудеса? А пустий стульчик то для Павленко стоїть? Не прийшла чи не запросили? Стульчик очі мозолить

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А Папвленко взагалі ігнорує громаду , бо пройшов не той кого хотіла районна рада,а отже в громаді тепер усі не люди, а жаль, ми її поважали.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановна Вікторія при створенні ОТГ ви що не прораховували які кошти отримає громада, і що не знали що субвенція розраховується тільки на сільське населення? А що ще ви не знаете і куди ви заведите громаду?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ну вы люди твари вам сколько всего зделали за 2 года а вы до сих пор грязь на этих людей выливаете.Если ты такой(ая) умный пойди лучше помоги чем нибудь.Тут все просто ,в глаза Дяди Вити ни кто не чего не скажет из зависников кишка тонка.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Спостерігач
 

обмежені люди та де узять розумних?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Голову районної ради демостративно не запросили на цю зустріч. Напевно вважають, що 40% жителів району, яких вона представляє, це ніщо, бидло не варте уваги.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жителі району
 

Панове та пані дописувачі! Уникайте образливих характеристик на членів громади: критикуйте (хваліть) справи влади, а не особи. ; ось, наприклад, вважає всіх нас за тварюк… На себе подивися з боку: ми всі однакові. Рівень культури тільки дуже різний: зашклює в різні боки від норми.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Пан Хлань ніби барин: приїхав вислухати холопів та їх скарги. Шановний депутате ! Працюйте на округ і цікавтеся його потребами, а не гарцюйте по Києву по власнобізнесовим справам. Бо вдруге ви вже нас не обдурите своїми обіцянками. А п.Вікторія, діє як Наполеон: головне вв»язатися в бій, а що далі — побачимо… Але пам»ятайте як і де закінчив свій шлях Наполеон. Думали: все згребемо до Іванівки і селах проблем не буде. Та нас тільки одні дороги до громадянської війни в ОТГ доведуть: їх вже років з 10 ніхто навіть грейдером не причесував… А ще пасовища, водопостачання, пенсіонерські пільги на проїзд і т.д. і т.п.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А ще в селах людей вивільняють , натомість в Іванівці створюють робочі місця, де працевлаштування секретарів, бухгалтерів, землевпорядників ? за яких я зовсім мовчу, тепер що за кожною цифрою по землі в Іванівку пертися треба, кругом по громадах землевпорядників пооставляли , це тільки у нас таке, зате кругом тулять своїх людей.І це лише початок, якщо так і надалі буде, то Наполеона всім нашими утворювачам громади не минути

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
 

А вони нам потрібні ті землевпорядники?Коли не прийдеш в сільську раду то він в Іванівці,то «на території села» нібито. А застати можна в кінці місяця перед заробітньою платою.Коли йому задаєш питання по землі так він все головою киває -Звертайтесь в Іванівку.А іванівська отг набере «розумних» і досвідчених землевпорядників,які навіть знають що земля кругла*

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чого ви так переймаєтесь за секретарів агроном? Їх залишать тільки не секретарів зі стажем а недоучок які тільки й будуть робити те шо сільради охоронять……

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А що краще хай сільради закриють чи як. Ну їздіть за всим в Іванівку, буде цікаво на це дивитися.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Святий Миколай
 

Проголосували за розпад села ось і держіть,а це тільки початок,через рік ще цікавіше буде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com