Сергій Хлань відповів на питання іванівців

Під час сьогоднішнього візиту до Іванівської громади Сергій відповів на найболючіші іванівців.

Депутат селищної ради Валентина Каськова запитала в депутата ВР, коли все ж таки добудують водогін у селі Нововасилівка? Адже анонсований ремонт на один рік уже тягнеться два, і є підстави вважати, що буде продовжуватися і далі.

На це Сергій Хлань не зміг відразу надати відповіді, проте питання записав та пообіцяв у цьому розібратися.

Потому начальник Іванівського сектору ДСНС Олег Причина запитав про те, як просуваються справи з прийняттям закону щодо повної заборони спалювання стерні на полях після збирання врожаю? Адже та вакханалія, що твориться зараз не може так продовжуватися. Від спалювання стерні є два зафіксованих випадки смертей людей в Іванівському районі.

На це Сергій Хлань повідомив, що скільки він працює в Верховній Раді, стільки ж і обговорюється це питання в депутатському середовищі. Але, на жаль, поки що депутати не бачать механізму доведення вини того чи іншого фермера в підпалах, і як наслідок — притягнення їх до відповідальності.

Віктор Дебелий запитав, чи буде врешті-решт прийнято закон, за яким управління землями за межами населених пунктів передадуть місцевим громадам. Адже закон конче необхідний і допоможе громаді з наповненням небагатого бюджету.

На це Сергій Хлань відповів, що такий проект закону є. Зараз він знаходиться на другому читанні, а це значить, що вірогідність його прийняття практично 100%.

Насамкінець Сергій Хлань пожурив представників іванівської медицини. Зі слів нардепа, зараз в область прийшли 152 мільйони гривень для будівництва та реконструкції сільських ФАПів. Із якоїсь причини Іванівський район не подав заявки на отримання фінансування, а, на думку депутата, такими можливостями нехтувати не можна.

На це присутня головний лікар Іванівської ЦРЛ Світлана Ганська повідомила, що вирішення цього питання лежить у компетенції Іванівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Зі слів головного лікаря, там знали про проект, але чомусь не подали заявки на участь.

Як резюмував Сергій Хлань, раз заявки не подавали, значить новий ФАМ в Іванівському районі не потрібен.

Більш детально у нашому відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

От як раз на гострі питання він нічого і не відповів….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

нудьга занудьгував , сидить — бровки домиком . як у пьеро.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

А головиха торочить як із кулемета, аж ніяково за голову

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com