ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-78,

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівській музичній школі тепер тепло

У будівлі, де розташована музична школа та районний центр дитячої творчості, запрацювало нове опалення.

Наразі там завершено роботи з монтажу системи опалення. У приміщенні встановлено два автономних електричних котли вітчизняного виробництва, сучасні обігрівальні батареї та багатозонний лічильник.

Окрім того, завершується і теплоізоляція будівлі. Зараз там залишилося замінити ще декілька старих віконних блоків  на сучасні металопластикові.

За підрахунками фахівців, опалення всієї двоповерхової будівлі електроенергією обійдеться у 9 тис грн щомісячно.

Разом із тим утеплюється Іванівська спортивна школа. Зараз там встановлено нові металопластикові вікна і виготовляються захисні решітки для них.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 19

Додати коментар »

 
 
1
13 декабря, 2017 о 14:40 IP автора: 193.151.241.145
 

«Решітки» от скалолазов или птеродактелей, зачем, деньги на ветер…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2017 о 14:48 IP автора: 95.135.150.221
 

Дебил «Решітки» что бы мячом окно не розбить .Блин ну че ты такой тупой ,и основная масса таких же как и ты что пишут здесь коменты .Не хрена не знают не понимают ,жадные ,не воспитанные ,не образованные ,вульгарные а самое главное ОБМАНЩИКИ .Я имею в виду таких как автор крментом выше .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2017 о 14:49 IP автора: 95.135.150.221
 

коментом

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
WWW
13 декабря, 2017 о 16:45 IP автора: 130.180.212.30
 

Руки повисмикувати б тому, хто монтував проводку

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Саня
13 декабря, 2017 о 17:33 IP автора: 46.211.157.161
 

Под отопление зазор между клипсами не более 60 см. трубы покрутит! Видно специ не очень знаюшие делали. P.S такая система работать не будет!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
1
13 декабря, 2017 о 17:34 IP автора: 193.151.241.145
 

«Дебил» мячом такое окно не «РАЗБИТЬ», с орфографией АНОНИМА разобрались, об образовании говорить не буду. Теперь «подлипала» прогундось по поводу «,жадные ,не воспитанные ,не образованные ,вульгарные а самое главное ОБМАНЩИКИ» Непонятно просто…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2017 о 17:46 IP автора: 95.135.150.221
 

«Дебил» а если «РАЗБИТЬ», в каждом спортзале есть решетки .Ну я же говорил ДАЛЕКИЙ !!!!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2017 о 19:36 IP автора: 194.50.254.171
 

И кто же это так красиво и ровно паял? Интересно у него дома тоже так красиво спаяно ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
13 декабря, 2017 о 19:45 IP автора: 194.50.254.171
 

Група безопасности должна стоять выше батарей и котла, чтобы в батареях и котле сверху воздух не собирался. Спецы однако!!!И как это могла принять комиссия ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
13 декабря, 2017 о 20:15 IP автора: 95.134.232.81
 

Так комиссия на откат смотрела,за полгода до пайки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Саня
13 декабря, 2017 о 21:17 IP автора: 46.211.124.164
 

Комисия сплошной 000000!!! Это чейто интерес

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Саня
13 декабря, 2017 о 21:32 IP автора: 46.211.124.164
 

Група безопасности контролирует давление и температуру, воздух это рассшерительный бак. Но в электро отоплении применяется ЧТО? АНОНИМ это к тебе!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Василь
13 декабря, 2017 о 22:20 IP автора: 78.111.189.68
 

Cаша,група безпеки контролює в першу чергу тиск в системі(манометр на фото,),якщо більше допустимого-спрацьовує аварійний клапан,на фото червону ручку видно,а по центру ,між ними автоматичний розповітрювач.до температури ніяким боком ця група відношення не має,отже повина знаходитись в самому високому місці системи.монтажники- лузери.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бывалый
14 декабря, 2017 о 13:32 IP автора: 95.132.135.254
 

Работать будет такая система,но систему безопасности ,действительно ,нужно ставить выше уровня батарей и котла.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
14 декабря, 2017 о 13:36 IP автора: 194.50.254.171
 

для Сани:на групе безопасности есть клапан для спуска воздуха он расположен по центру.Если он будет расположен ниже котла и батарей в системе будет воздух и отопление будет работать не полноценно.Почему в обычном отоплении расшерительный бак стоит в самой верхней точке? УМНИК.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
14 декабря, 2017 о 14:35 IP автора: 95.134.232.81
 

В закрытой системе по барабану где его ставить.Поверь работает уже лет 5 без сбоев.Но вопрос криворукости монтажа — остается,особенно напрягает клапан аварийного сброса — как раз внутрь помещения,или лицо клиента.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Григорiй
14 декабря, 2017 о 14:55 IP автора: 80.83.225.43
 

Отрадно слышать , что сделано новое отопление .И как всегда , звучат оскорбительные слова .Ведь правильно замечено ,чем ниже интеллект , тем громче оскорбление .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
14 декабря, 2017 о 16:02 IP автора: 194.50.254.171
 

что сделано это хорошо, но за такие деньги можно было сделать красивее.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BIZmark
15 декабря, 2017 о 17:55 IP автора: 194.50.254.168
 

Спочатку скажу — СПАСИБІ! Спасибі, що дітки будуть прилучатися до прекрасного теплими руками. Ну хоть щось робиться! Я не спец — може і є огріхи — думаю виправлять. А то все пишуть — все погано, нічого не робиться. Зробили — ніхто спасибі не лайкнув. Зразу специ почали в недоліки носом тикати. Ну і владі потрібно більш вимогливо приймати об»єкти: гроші на них не влада знаходила, а це гроші- з місцевих податків. Поважаймо навіть копійку з громадських грошей і отримаємо прибуток на цілу гривню…