Велика іванівська афера

Ох вже ця децентралізація! Заполонила більшу частину публікацій СН, будоражить розуми іванівців та не дає спокійно спати сільським головам і фермерам.

Власне, за іванівців я трішки перегнув, адже як показує досвід громадських слухань, то їх це питання майже не обходить.

В цій публікації хочеться висловити свої власні думки з приводу того, що діється в районі.

Так, це не новина, а власна думка автора цього сайту. Думаю, що мій досвід роботи із публічною інформацією, з першими особами району, роботи із публічними заходами та керівними документами держустанов, мільйони прочитаних публікацій із політичного життя області і країни роблять мене в певному сенсі політекспертом, який, я вважаю, має право висловити свою суб’єктивну думку з претензією на достовірність.

Будь-яка реформа, в тому числі і місцевого самоврядування це перш за все зміни. На краще чи на гірше покаже час. У будь-якому випадку автори реформ сподіваються виключно на позитивний результат. І не просто сподіваються, а роблять цілком конкретні економічні та політичні розрахунки, враховують міжнародний досвід та інше.

При правильній реалізації, позитивний міжнародний досвід завжди приносить позитивні результати. Не можуть помилятися мільйони людей і цілі об’єднання країн, тим паче, що ці зміни вже довели свої позитивні результати. Не дарма в законодавстві України прописано, що якщо національний закон суперечить міжнародному договору, то останній має перевагу над національним законодавством. Оскільки міжнародні договори базуються на віковій позитивній практиці то значно рідше, а то й ніколи не помиляються на противагу законів прийнятих парламентом окремої країни. Подібні норми по перевазі міжнародного договору є в законодавствах багатьох країн світу.

В цьому плані вирисовуються дуже привабливі перспективи на реформі місцевого самоврядування в Україні, що ми зараз маємо змогу спостерігати та переживати і яка будується на досвіді найкращих міжнародних практик.

Проте перспективи для країни це одне, а особисті перспективи та вигоди це інше.

Зрозуміло, що посада голови ОТГ (об’єднаної територіальної громади), концентрація влади в руках це ласий шматочок для місцевих еліт. Їдців на такий смачний пиріг дуже багато, от тільки можливостей проковтнути цей шматочок пирога не у всіх вистачає, от і починається вибудовування схем по взяттю влади в свої руки.

Законодавством передбачено один механізм отримання влади — це вибори. Тільки народ своїм волевиявленням має право тимчасово ввірити певній особі або колегіальному органу владу.Проте в часи реформ вирисовуються перспективи коли можна минаючи вибори, в широкому сенсі, отримати владу.

Це просто зірковий шанс для тих у кого можливості в «мирні часи» рівні нулю. Ну от як наприклад реваншистам, що потрапили під дію закону про люстрацію. Адже виборна посада це єдиний спосіб, в обхід закону про люстрацію, дотягнутися до владного керма.

Та, що робити коли за тебе не проголосують, чи ти не впевнений що набереш необхідну кількість голосів? Тільки починати шукати шпарини в законі і суспільстві щоб у них протиснутися.

Постійні читачі СН помітили, що процес з організацією іванівської ОТГ відверто буксує. І це виглядає в край підозріло, особливо на фоні безпроблемних об’єднань громад в інших районах, а тим паче в Агайманській.

Будь-яка ініціатива збоку організації іванівської ОТГ моментально знаходить шалений супротив. Відразу знаходиться сила-силена людей які знаходять мільйон причин чому не можна, чому це не законно, чому потрібно почекати, чому потрібно взагалі відмовитися із об’єднанням, чому б не організувати громадські обговорення по 60 днів у кожному селі по майже кожному окремому питанні, чому, чому, чому… І так до безкінечності.

Доходить до абсурду. Якщо уважно подивитися на фото громадських слухань у Нововасилівці та Новосеменівці то видно, що на ці зібрання прийшло, як то мовиться півтори людини. Та і то, як прийшли? Можна сказати, що цих людей ледь не силоміць притягують сільські голови, щоб як то мовиться не вдарити обличчям в бруд, буцім то вони не в стані організувати людей. Та що там говорити якщо на 5- ти тисячну Іванівку, в кращі часи, на громадські слухання по об’єднанню приходять не більше 50 чоловік, і то як приходять, так же як і в зазначених селах. Згадати хоча б широкоанонсовані громадські обговорення, що відбулися влітку в іванівському районному будинку культури. Прийшли від сили 100 чоловік серед яких жодного пересічного. Одні бюджетники, які тим чи іншим чином заінтересовані в цій реформі.

І тут заява — давайте 60 днів обговоримо проекти?

Ну давайте. А з ким? Ну от з ким обговорювати проекти на громадських слуханнях 60 днів!? Ну добре, знайдемо десяток пенсіонерів щоб організувати громадські слухання. Ну добре, день-два поговоримо. А про що говорити 60 днів із населенням села в 600 чоловік?

Добре, умовимо пенсіонерів 60 днів говорити про децентралізацію. Тепер подумаємо про що ми будемо говорити із 70-ти річними бабцями. Так, будемо говорити про міжбюджетні трансфери, принципи бюджетування, про кадастровий поділ земель ради, про казанчейське обслуговування новоутворених бюджетних установ. Ну про, що ще ми з ними будемо говорити, не про корів же нам з ними говорити та секрети приготування пиріжків? Точно, ми поговоримо про те на яких умовах наше село увійде в громаду. Але ж біда в тому, що це прописано в законі. Так, об’єднуються бюджети, активи, пасиви, совки, лопати, відра та інше. Про які умови ми будемо говорити?

Та це не важливо. Головне 60 днів про щось говорити.

Приклад Нововасилівки не самий гострий. В деяких селах сільські голови та активісти бігають із страшилками про знищення села, про вимивання бюджетних коштів у центр та багато іншого. І чого тільки не придумують. У тих селах де голови та населення згодні на об’єднання починається відвертий тиск. Як мені повідомили, в одному селі взагалі погрожували кримінальними справами за об’єднання.

Тут логічне питання, навіщо це все?

А відповідь на поверхні.

При проектуванні реформи її розділено на два етапи. Перший добровільний, другий примусовий. Цілком очевидно, що добровільно всі сільські ради України не об’єднаються. Буде якась частина, керівники яких просто цього не хотітимуть. Далеко ходити не треба. В Іванівському районі керівники ряду сільських рад просто не хочуть об’єднання. Не тому, що вони не хочуть об’єднуватися з Іванівкою. Вони просто не хочуть і крапка, точно як і в небагатьох інших сільських радах України.

Тут варто розуміти, що з десятком сіл ніхто гратися не буде. Ніхто не буде виписувати для них окреме законодавство, будувати для них окрему бюджетну політику та усе інше.

Уже в наступному році, приблизно з січня місяця, очікується прийняття спеціального закону. Згідно із цим законом, Якщо в межах перспективного плану не утворено громади то вони будуть автоматично утворені і у них будуть призначені вибори.  Якщо в межах перспективного плану буде утворена громада, то інші населені пункти будуть автоматично приєднані до цієї громади. І все. Далі почнеться активна фаза передачі повноважень на місця — і дороги і медицина і освіта і все на світі.

Тут пазли починають складатися.

На мою думку, задум певних сил в районі такий. До кінця цього року утворити Агайманську ОТГ, провести в ній вибори та призначити свого голову. Всіма правдами і не правдами не дати утворитися до кінця року Іванівській.

У момент коли вийде закон про примусове об’єднання, Іванівку та інші села автоматично приєднають до Агайман де вже буде діючий голова ОТГ. І все. справа в шляпі.

Ну а далі всі маніпуляції це дрібна справа. Вольовим рішенням сесії Агайманської ОТГ адмін центр громади можна буде перенести в Іванівку чи будь що інше. Це справа суто технічна.

Чому , а не Іванівка в цілому?

Як колись казав Леонід Данилович Кучма — «Україна не Росія». Іванівка це не Агаймани. Кандидата якого можна протягнути в Агайманах в Іванівці навряд отримається. Звідсіль і вся ця схема, на грані із реальністю.

От таким от нехитрим способом, мінімальними жертвами, влада в Іванівському районі опиниться в руках не тих кому народ її ввірить на чесних виборах, а у коньюктурщиків, які не гребують засобами для досягнення своїх цілей.

Тому обговорення по 60 днів це тільки квіточки. Чим дальше до реального утворення Іванівської громади тим цікавіші можна буде почути історії про те чому не можна, чому незаконно і жвавіше будуть шевелитися  противники Іванівської ОТГ.

Десь так.

Усі інші думки в порядку обговорення в коментарях.

Дякую всім за увагу.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 62

Додати коментар »

 
 
Михайловна
 

Не зовсім розумію Вас Роман,в попередній статті Ви писали — все було добровільно,в цій Ви пишете по іншому (як насправді й було,про що Вам твердили безліч громадян) — «Доходить до абсурду. Якщо уважно подивитися на фото громадських слухань у Нововасилівці та Новосеменівці то видно, що на ці зібрання прийшло, як то мовиться півтори людини. Та і то, як прийшли? Можна сказати, що цих людей ледь не силоміць притягують сільські голови, щоб як то мовиться не вдарити обличчям в бруд, буцім то вони не в стані організувати людей. Та що там говорити якщо на 5- ти тисячну Іванівку, в кращі часи, на громадські слухання по об’єднанню приходять не більше 50 чоловік, і то як приходять, так же як і в зазначених селах. Згадати хоча б широкоанонсовані громадські обговорення, що відбулися влітку в іванівському районному будинку культури. Прийшли від сили 100 чоловік серед яких жодного пересічного. Одні бюджетники, які тим чи іншим чином заінтересовані в цій реформі.»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайловна
 

Так де Ви правду говорите?

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Михайловна
Я думаю все ви прекрасно зрозуміли.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайлівна
 

Ну те що Ви брешете ,я зрозуміла давно.Тільки Ви хоча б не забували — де брехали.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

«роблять мене в певному сенсі політекспертом, який, я вважаю, має право висловити свою суб’єктивну думку з претензією на достовірність» Рома а ти палку не перегнув ?Може ти ще й праффесор пілітології?А стаття більш чим на марення не тягне.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

класна стаття. Роман рулить. А що ви думали, Дебелий в команду тупих не бере. Найлегше, вигнати, розтоптати потенціал. А от розкрити людину, якщо в ній є талант не кожен керівник може. Роман молодець. Йому треба триматися свого шефа. А то суки зїдять.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я зовсім не розумію,а хто такий Роман,він землевпорядником працює чи напевне редактор газети,щас Роман напише,з 8 до 17 години працюю землевпорядником а потім пишу статті=))),так ти ошибаєшся,коли до тебе люди не прийдуть ти даже не можеш відповісти на прості питання які касаються твоєї роботи,зато писати статті в робочий час так це ох як ас,но саме головне що зарплату він получає з наших з вами грошей,ци я не правий.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Це питання давно ВИСИТЬ В ПОВІТРІ.Але ВО не реагує — чим зайвий раз підтверджує напрямок дії цього сайту.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Люб’язні, то ви , більшість, родом з совку, бо завжди перескакуєте з проблеми на особистість, що її підійняла. Це ж простіше — обгавкувать та ще й анонимно.
Не нравиться Роман та те, що він робить на своєму до речі сайті, , то рецепт НАЙПРОСТІШИЙ — чи йдіть геть, чи , в міру таланту зробіть краще, всього то.
Він ще дуже толерантний, бо терпить ваші образи та пропускає все через себе.
А ви ж нічого не можете вичавити з себе для когось, окрім свинського відношення

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Рома пиши не только Дата публікації: 23 сентября, 2016 | Автор: admin а й время когда ті скидівал статью,что бі мі знали в рабочее время или нет.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

поляк — хто ж себе захистить як не сам,правда Роман?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Светусик — ага,якраз про це він і мріє…))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Навіщо писати дату. Воно ж і так видно коли з’являються публікації. Як от наприклад зараз я додав дві публікації.
Біда в тому, що дехто бачить виключно те що хоче бачити. Но то таке, я не збираюся сперечатися на цю тему, оскільки безглуздо.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Раніше я якось боляче реагував на такі коментарі. Здавалося, що цей сайт нікому не потрібен і навкруги чатують одні вороги в дусі Васі. Але зараз, після того як я поспілкувався в живу з читачами, на фоні закриття сайту, я побачив ту реальну аудиторію, тих людей кому це дійсно цікаво. І цих людей ну просто дуже багато! Маса зустрічей, шквал телефонних дзвінків, і всі переймалися тим, що сайт закрився. Підзабавив один випадок, коли представниця ветеранського клубу розповіла, що вони навіть готові були з транспарантами виходити на площу перед РДА та вимагати відновлення роботи сайту. Я просто безмежно вдячний всім читачам, і особливо ветеранському клубу за підтримку та мотивацію!
А Васям, яких назбирається не більше 2-3 чоловік, хочу сказати — Ви навіть не уявляєте яка маса і яких людей стоїть за цим сайтом. Так, вони не такі активні в коментрях, як ви, проте вони значно активніші в реальних справах.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Можете біснуватися в коментах скільки завгодно. Мене цим не зачепиш.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Всі прекрасно знають, хто такий Вася длінний, його вже жінка з роботи гонить, бо до них із за нього люди не хочуть ходити.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А.Н. — ще одне чудо.Немає в мене жінки,та й з роботи гнати нікому,так як працюю я вдома.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А менi нравиться,як карiна напише комент i сразу виходить з сайту… (кого обсере,кого похвалить).А через деяке время знову зайде провiрить…И так далi..

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Прийде час — і Ви дізнаєтесь хто такий Вася.Повірте — будете дуже здивовані.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Вася, як ти палишся, звичайно працюєш вдома, бо тебе вже бачить ніхто не хоче, а амбіції у тебе аж зашкалюють і плани, як у гітлера.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Карина а що ж ти не вийшла з сайту?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Та слово ж амбiцiя ти даже часто вживаеш.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ну-ну.Зкиньте мені комент з цим словом,написаний мною.Може я й повірю.
А фантазувати я не забороняю — будь-ласка,Ваші проблеми.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Вася це не про тебе,а про Карина.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Децентрализация по-ивановски: людей не спрашивают

21 сентября на ряде новостных сайтов Херсонщины появилась «горячая» статья с видеороликом, в котором секретарь Ивановского поселкового совета Виктория Счастливая (той Ивановки, которая районный центр) делает громкое заявление о якобы «давлении» на поселковый и сельские советы района с целью торможения процесса децентрализации в Ивановке.

Жители района уже привыкли к громким и безосновательным заявлениям поселкового головы Виктора Дебелого и секретаря совета в сторону депутатов районного совета, коллег сельских голов, представителей райгосадминистрации и райсовета в том, что все они мол только и делают, что ставят палки в колеса местным реформаторам, не хотят добра для народа, а теперь еще и добавились обвинения в давлении на органы самоуправления на страницах областных интернет-ресурсов. Звучат заявления об обращениях к облгосадминистрации и даже готовность ехать в Киев просить защиты от произвола. Осталось выяснить чьего? Ни слова секретарем поселкового совета не было сказано о том, кто совершает давление, а соответственно возникает вопрос — а зачем вообще такие заявления, если неизвестно с кем же губернатору придется «разбираться», чтобы открыть путь для децентрализации в Ивановке?

А ответ напрашивается сам собой — никакого давления не было и быть не может. Есть требования отдельных должностных лиц районных ветвей власти, депутатов районного и поселкового советов, общественных активистов к руководству поселкового совета, соблюсти законность процедур добровольного объединения общин, честно и открыто провести общественные слушания, выслушать мнение общины, а не полагаться только на депутатов поселкового совета. Закон требует проведения открытых общественных слушаний, на которых бы люди проголосовали за это объединение, обсудив все моменты. Ведь это решение принимается один раз и навсегда, назад пути не будет. «Подворовой» обход, как это было сделано в Ивановке, законом не предусмотрен.

В Ивановке уже пытались провести общественные слушания в июле этого года. Тогда как и положено разместили объявление в районной газете, на интернет-сайте и объявления в людных местах о месте, цели и время собрания, пригласили представителей областного Офиса реформ. Перед началом собрания работники районного дома культуры порадовали концертными номерами, секретарь поселкового совета удивила присутствующих патриотическим стихотворным произведением, а потом все происходило в лучшем стиле партсобраний. Выступили: председатель райгосадминистрации (ныне уволен) с непонятным набором предложений, дальше поселковый председатель зачитал по бумажке коротенькое выступление, представители офиса реформ описали все «розовыми» красками так, что кому-то может и действительно захотелось создать общину быстрее. Но когда дошло дело до вопросов от граждан, то оказалось, что отвечать на них у организаторов собрания не было большого желания. На вопрос зачем всех участников просили регистрироваться и будем ли мы голосовать за какое-то решение, есть ли у нас кворум собрания, Счастливая ответила, что голосование не предусмотрено, мол это они пригласили представителей Офиса реформ для информационного разъяснений населению Ивановки преимуществ объединения, никаких решений сейчас приниматься не будет. Собрание закончилось, люди разошлись в надежде того, что будут общественные слушания и власть таки прислушается к мнению граждан. А что дальше произошло?

Ни на страницах районной газеты или местного интернет-сайта никаких объявлений об обсуждении децентрализации не было. Тем не менее, 20 сентября в поселковом совете, без каких-либо открытых объявлений проводится внеочередная сессия поселкового совета с общественными слушаниями, на которой принимается волевое решение об объединении Ивановки с четырьмя сельскими советами, а не со всеми четырнадцатью, как предусмотрено Перспективным планом.

Кто же попал на таинственные «общественные» слушания кроме депутатов поселкового совета спросите Вы? Здесь все в духе КПСС — работники поселкового совета, детских садов Ивановки и коммунального предприятия «Добробут», которым ну очень «захотелось» в рабочее время прийти и послушать своих руководителей. А сколько было людей на этих «слушаниях» — на видео хорошо видно, что в зале помещается 30 — 35 человек (стулья рассчитаны на 22 депутатов), среди которых также отсутствовали, и это в районном центре где проживают почти пять тысяч населения! А как же с открытостью власти?

Если в нашем обществе, государстве, власти будут таким же образом вводить в заблуждение население, продавливать реформы без согласия общины — то далеко зайдем. В Ивановке провалена разъяснительная работа по поводу децентрализации, так как власть боится открытого общения с населением. Как можно заявлять, что поселковый голова не обязан ездить по селам и агитировать их общины за объединение. А зачем же тогда было выступать инициатором этого объединения и направлять предложения в сельские советы? Дошло до того, что сессии поссовета глава не ведет, а отдал все бразды секретарю совета. Кто будет нести ответственность за фиктивные «слушания» по децентрализации и их результат не известно.

И самое главное — община Ивановки, активисты, депутаты всех уровней не прочь децентрализации как таковой, а против спешки в этом процессе, против сокрытия от общественности всех преимуществ и риско, против недобровольностив. Мы со своей стороны будем следить за развитием событий в Ивановке.

http://fakti.ks.ua/aktualno/11148-decentralizaciya-po-ivanovski-lyudey-ne-sprashivayut.html

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Тільки добрався до компа і хотів запостить цю новину.
Тепер у мене точно розвіялись усі сумніви стосовно Іванівської афери. Герої публікації уже вийшли на обласний рівень і намагаються намутити воду там, щоб загальмувати Іванівську ОТГ.
Особливо цікавий останній абзац. Він точно слово в слово з висловами одного із посадовців Іванівської РДА на громадських слуханнях. Відео з промовою посадовця можна знайти в нещодавніх публікаціях.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А мне вот это ближе к телу:
«Ни на страницах районной газеты или местного интернет-сайта никаких объявлений об обсуждении децентрализации не было. Тем не менее, 20 сентября в поселковом совете, без каких-либо открытых объявлений проводится внеочередная сессия поселкового совета с общественными слушаниями, на которой принимается волевое решение об объединении Ивановки с четырьмя сельскими советами, а не со всеми четырнадцатью, как предусмотрено Перспективным планом.

Кто же попал на таинственные «общественные» слушания кроме депутатов поселкового совета спросите Вы? Здесь все в духе КПСС — работники поселкового совета, детских садов Ивановки и коммунального предприятия «Добробут», которым ну очень «захотелось» в рабочее время прийти и послушать своих руководителей. А сколько было людей на этих «слушаниях» — на видео хорошо видно, что в зале помещается 30 — 35 человек (стулья рассчитаны на 22 депутатов), среди которых также отсутствовали, и это в районном центре где проживают почти пять тысяч населения! А как же с открытостью власти?»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

И думаю многим

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

На фоні цього цирку у мене визріла ідея ще однієї публікації із цього циклу під назвою «Своїм все, іншим по-закону».
Зараз збираю для неї факти. Думаю в понеділок її опублікую.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Давай.Как раз расскажешь,почему о «сходняке» 20 сентября никто не знал.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

«Тільки добрався до компа і хотів запостить цю новину»
извини за лидерство,так получилось admin.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та нічого. Я її бачив ще вчора. Просто часу не було запостить. А сьогодні весь день працював по господарству.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Процес децентрализации необратим. В нашем районе он начался задолго до инициативы селищного головы обьединиться. Его нельзя предотвратить, но можно до бесконечности тянуть время….выигрывать время, чтобы найти свое место по солнцем некоторым политическим личностям, бывшим членам партии Батькивщина, ныне перебежчикам в Самопомич. Лживая статенка в известной мелкой газетенке — это такая слабость….такой кусок пирога со сливками Дебелому. Не понять это может только полный идиот. Рука автора известна. Хочется напомнить: когда развалился Новодмитровский совхоз, его руководитель Г., вывез 3 камаза имущества и уехал….прихватив с собой печать. Есть живые свидетели, которые с удовольствием дадут интервью любому журналисту. Так, что в случае, если автору статьи удасться добраться к власти — мы в «надежнейших» руках!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
василевский
 

А знаете ли Вы такого Федченка — когда-то жителя Н.Васильевки? Так вот, в войну он был полицаем, лизал зад немцам, вешал и сдавал своих односельчан. Угадайте с трех раз, чей это предок?

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Михайловна
 

Лживая статенка в известной мелкой газетенке
Да,для птиц с высотой Вашего полёта,реально мелочь губернская.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та это цветочки! Чтобы занять кресло в рда с мужем разводяться из-за его судимости. Оно и не удивительно, ведь у Юльки тоже судимость, а они одна партия. Хоть сейчас и обертку поменяли. Так что эта статья — это те же цветочки- одуванчики. Мы еще не то могем! А вот /////////////////, все руки не доходят…. Да и работа сектора культуры в рда хромает, точнее ее вообще нет, доказательство — отсутствие «жизни» спорта в районе, не говоря уже про культуру. И еще, снимите фото 10 летней давности со стендов в кабинете зав сектора культуры, не позорьтесь…. Замените свежими, если есть чем. И вообще, давайте каждый занимать свое место, и не портить воздух другим!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Слышишь ты анон.2.не переводи стрелу .. щоб сняли фото сель совета,надо просто попросить мера сфоткать.сель совет був 10 рокiв назад,ним же i остався .Мер помiнявся.А ти карiна всiх запутуеш.бо тебе здали давно тi з ким товаришуеш.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дорогi ДебелI- iвановцi,василiвцi,молодь ,дiти i т.п.Ми розумiемоо ,що вам так кортить прогнати на районну адмiнiстрацiю.так проганяйте зi своiх нiкiв,а то пiдписуетесь чужими,а вимови та правопис остаеться вашим.Ми можемо i про вас написати,хто чим займаеться з вас? не робiть з себе умних,а з других дуракiв.Ми навiть не знаемо що там у районному домi та в селешной.А знають люди ,якi близко спiвпрацюють!але за селишну ми узнаем зi статей на цьому сайтI.А про району тiльки в коментах ,i то в таких де обсирають.Тому тут i виходить до пишуть з допомоги сельсовета,та iх рiдних.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

На мою думку, гадости пишуть не селищна и не рда, а ти, хто хочуть зиткнути лобами два органи влади. Хтось будуе брудну политику за допомогою цього сайту, а ми виримо и думаемо, що вони насправди ворогують. По-моему ци люди можуть спокойно сказать це друг другу у глаза, все знают, что смелости им не занимать. Так шо я впевнений, що пише совершенно постороння людина. Бильше всього люди про яких пишуть, навить не читають цей бред.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Полностью согласег с губкой бобом. Я точно знаю, что мер не читает комменты. Он и самим сайтом не очень интересуется, хоть и не запрещает его деятельность. Секретарь ведет чессию, Рома ведет сайт, Тараненко Саня порывы делает, пусть учатся ребята! Алексеевич молодец, кто же их научит, как не хороший руководитель и мудрый наставник.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вікторіє Сергіівна Не істеріть будь ласка Ніхто вам не винен що зарано стартонули з передвиборчою агітацією Все одно вже не встигаєте створити громаду в 2016 році щоб отримати кошти від держави в 2017 році ЦВК призначила вибори голів громад які раеіше подали документи та пройшли всі процедури на 11 грудня 2016 року Так що ви вже не встигаєте як каже В О вскочити в останній вагон потягу в 2016 році Охолоньте та займайтеся створенням громади в законом передбачені терміни Проведить нарешті справжні громадські слухання а не що було 20 вересня Послухайте думки людей В кінці -кінців зумійте навіть своіх опонентів зробити своіми прихильниками І дивись не буде потрібно фейки про діда поліцая людям розповідати В силу свого віку ви мабуть не розумієте яку перевірку за часів Радянського союзу проходили робітники держустанов Бо якби розуміли то поцікавились би де працювала мама та дядько Т В і не розповсюджували би пліток які до тогож не мають під собою ніякого підгрунття А з приводу статті То що ви можете аргументовано довести що в даній статті є неправдою

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хватит тормошить район! Успокойтесь уже. Уже до газет добрались чтоб обосрать друг друга. Достали уже Ивановку позорить. Какой идиот выносит сор из избы?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайловна
 

Вже ж довела
«Лживая статенка в известной мелкой газетенке»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Михайловна
 

жека
Так Роман же.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома, почему нельзя, чтобы человека, что пишет можно было бы видеть как в одноклассниках? Тогда небыло бы этих непоняток и угадываний кто что пишет. Подставляют друг друга и вообще левых людей, без единого зазрения совести.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Это обиделись завсегдатаи обсиратели всего что делает с/р. Такой шанс обплевать, выпустить яд им не дали. Все это пройдет как сон, а вы икру мечете. Гризетесь, как будто мужика делите, или сундук с золотом. Дождетесь с этим обьединением, что на примере Ивановского района покажут КАК НЕ НАДО ДЕЛАТЬ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

И это будет правильно

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

С такой политической ситуацией в район скоро введут войска. И хорошо если украинские. Эту ситуацию искуственно создали что расшатать посеять рознь, а потом вместе с геническом сдать россии. Звучит как бред, но вполне может быть.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
чугуев саня
 

Все войны из-за женщин…..

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Когда Агайманскую громаду клепали на сроки не смотрели и людей в районе не придупредили и мнения не спросили что самых богатеньких сел оттяпать хотят. О правах жителей района не думали, Агайманскую громаду просрали. Сейчас просирают Ивановскую. Где были громадские слушания по поводу создания Агайманской громады? И почему об этом не было обьяления? Ведь нарушался перспективный план! Хотели сделать раскол Ивановского района притом тихонько. И никто в газету не писал. Так где же кроется самое зло?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чудненько з 22 години ,як почали виступати стороннiки одной сторони, а пiддержка другоi сторони мабудь спить…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А ларчик — просто открывался!
Газету и сайт «Херсонские факты» (http://fakti.ks.ua ) основало ООО «Висимка», учредитель которого некая Ирина Боричевич. Но херсонские журналисты связывают это СМИ с экс-кандидатом на кресло мэра Херсона от ВО «Батькивщина» Владиславом Мангером. Он директор ООО «Экозерно» и президент Херсонской областной Федерации бокса Украины. В прошлом был помощником экс-мэра, а потом нардепа от Партии Регионов Владимира Сальдо.
Для тех кто не осведомлен, представителем партии Батькивщина есть нардеп ОДАРЧЕНКО, ставленик екс головы рда Бабуцкого. Сейчас — один из главных противников создания обьединенных громад в Херсонской области. Так, что думайте!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Простими словами можно?а то ми пенсiонери не розумiем.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А інший нік ніж уже є слабо придумати Чи це для того щоб збити людей з пателику

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Спросите об этом у Джона.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Видать жителі цих громад обговорюють все швидше ніж жителі Іванівського району, адже розпочавши процес об’єднання значно пізніше вони вже вийшли на завершальну стадію.
https://favoritekherson.co/2016/09/25/u-4-ob-yednanih-gromadah-hersonshhini-priznacheno-vibori/

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ау…..що ви там повимирали, як мамонти, чи що?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ждем. Пока Михайловна, Вирний, анон., гость, Вася щось бовкнуть. У них яд кончився, поповнюють, взяли таймаут.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Для общего развития вашего скажу новость. На балансе райрады экскаватор есть и все это время он был передан в Благодатное. Теперь забрали. В райсилькомунхоз. Вот только чем он занят не понятно, да и не видно…. Наверное деньги люди зарабатывают на общественной технике. Только вот экскаватор поссовета на помощь людям в Благодатное теперь гоняет. Вопрос: почему помогает Ивановка, а не Агайманы? Ведь они предлагали обьединится Благодатному… Ну чем Вам не обьединенная громада, если дальние села друг друга уже выручают?! Ах, да….извините громадських слухань ще не було…. Она уже давно есть — Ивановская громада, и все люди в душе это понимают. А вот про работу екскаватора людям-то доложите на сессии во вторник!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Мочалка,что тебе дурачку сказать?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Віце-прем’єр Геннадій Зубко: Насильно об’єднувати громади не будемо. Поки що…

«За два роки ми повинні завершити процес об’єднання громад»
Повернімось до тих, хто не хоче об’єднуватись. Що робити з такими громадами?

Давайте пройдемо трохи більший шлях і повернемось до цього питання з часом. Зрозуміло, що неможливо нікого змусити щось робити насильно. Ми не просто так, а ще й за наполяганням Володимира Гройсмана, прямо в назву закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» записали слово «добровільне». Люди повинні чітко розуміти, які переваги і перспективи відкриває реформа. Це – тільки інструмент, мета ж самої реформи — регіональний розвиток. Це можливості бюджету, додаткові ресурси у сфері земельних відносин, повноваження в архітектурно-будівельній галузі тощо.

Сьогодні перші 159 громад уже об’єдналися. Я вважаю, всього буде від 1200 до 1500 об’єднаних територіальних громад по Україні. Після цих місцевих виборів, можуть з’явитися амбітні лідери, здатні взяти на себе відповідальність за розвиток свого регіону.

Україна долає шлях реформи прискореними темпами. Польщі знадобилося для цього вісім років, Франції – 15-20 років. Ми пройшли його за чотири місяці. Однак, тепер нам потрібно показати, що саме змінюється в житті об’єднаних громад, що відбувається з бюджетними відносинами, розвитком територій, соціальної та транспортної інфраструктури, наближенням адміністративних послуг до людей. Я наполягатиму, щоб в бюджеті 2016 року з’явився окремий рядок про надання коштів на підтримку інфраструктури та надання адмінпослуг об’єднаним громадам. Така державна підтримка стимулюватиме тих, хто поки що в роздумах.

Тобто поки що стимулюватиме копійкою. Нікого насильно змушувати не будете?

Поки що ні (усміхається). Є простий принцип: коли люди проходять цей шлях самостійно, через усвідомлення, всі процеси відбуваються дуже швидко. Задача в тому, щоб знайти аргументи, показати переваги, переконати, щоб об’єднання відбулося добровільно. Коли ми побачимо, що зробили все можливе, і залишаються громади, де немає кому приймати рішення, ми будемо це робити адміністративно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Сподіваєтесь завершити процес за графіком?

Такими темпами, як ми рухаємось, повинні за два роки завершити весь процес об’єднання. Так це зафіксовано і в прикінцевих положеннях Конституції. 2017 рік – це завершення процесу об’єднання територіальних громад, і виборів, які можуть бути проведені.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com