«Пірат» викрав Інтернет

Власники комп’ютерів у Нижніх Сірогозах, які користувалися інтернетом через «Укртелеком», із деяких пір стали засипати це підприємство скаргами.

Мовляв, гроші вносимо справно, а доступу в мережу або тижнями немає взагалі, або інтернет завантажується вкрай повільно і періодично мимоволі відключається.

Оскільки обладнання працювало справно, співробітники «Укртелекому» стали шукати джерело перешкод. І знайшли його: на даху приватного магазину стояла антена кустарного виробництва, сигнал якої забивав сигнал їхньої антени.

Про «піратського» конкурента інженери дали знати в поліцейський відділ боротьби з кіберзлочинністю. Там теж підтвердили, що в приміщенні торгової точки, яке орендував місцевий підприємець, працює нелегальна станція передачі даних з широкосмуговим діапазоном радіочастот, яка і створює перешкоди легально працюючому оператору.

Орендар магазину відмовився добровільно пропустити поліцейських для огляду приміщення. Тоді ті заручилися санкцією суду і прийшли в магазин з обшуком. Там  вилучили обладнання станції та передали його на експертизу. Експерти підтвердили, що ця телекомунікаційна система дійсно мала достатню потужність, щоб блокувати сигнал антени по сусідству.

Так що районний суд визнав підприємця винним у незаконному втручанні в роботу систем електрозв’язку (ст. 361 КК України) та призначив йому покарання у вигляді штрафу — 900 неоподатковуваних мінімумів доходу, або 15,3 тисячі гривень в дохід держави. Але збитки бізнесмена від користування «халявним» інтернетом на цьому не вичерпалися. До того ж, суд постановив конфіскувати в нього всю «піратську» техніку та ще стягнути 2 249 гривень у порядку оплати її експертизи.

Ви засумніваєтеся, чи не надмірне покарання за злочин «повітряного» властника? А ось і ні. Як-не-як, за відведені йому радіочастоти і той же «Укртелеком», і інші легальні користувачі (їх в нашій області 82) платять у бюджет чималі гроші. Тільки в нинішньому році, за даними прес-служби ГУ УКРІНФОРМ Херсонщини, вони поповнили казну на 933,4 тисячі гривень! Так чому одні повинні вносити державі рентну плату за радіочастоти, а інші задарма створювати собі зручності, ще й за рахунок інших споживачів? Погодьтеся, що не можна закривати очі на таке свавілля в ефірі!

Новий день

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Ну невже у Степньюз такий дефіцит свіжої інформації, що вимушені передруковувати з інших сайтів історії дворічної давнини?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так хочется узнавать больше новостей о нашем поселке, но — ГЛУХО!!! ПОЛНЫЙ ШТИЛЬ!!! Что на сайте, что в » Червоном промине».Как власти у нас говорят : «Т-с-с , у нас все хорошо…»

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Власти неправы.. Тихо , спокойно и хорошо только на кладбище…!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Автор данной статьи,как и всего сайта…….Ну не хрен человеку занятся,так дерьмо старой давности собирает

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com