Генічеські дорожники почали ремонт аварійної ділянки дороги на межі із Іванівським районом

Генічеський Райавтодор розпочав ямковий ремонт відрізку дороги Лепетиха - (Т-2209) неподалік сіл Петрівка та Павлівка Генічеського району.

Про це нашому виданню повідомили у Генічеській Райдержадміністрації.

Що ж до подальшого фінансування капітального ремонту вказаної ділянки автодороги, то у райдержадміністрації очікують на ініціативу із сторони місцевих сільських рад.

Нагадаємо, аварійна ділянка автодороги Лепетиха -Генічеськ (Т-2209 ) протяжністю близько 7 км перебуває у аварійному стані. По ній проїхати майже не можливо. Дана з’єднує Іванівський район із Генічеської ЦРЛ, яка є центральним лікарським закладом госпітального округу до якого входить Іванівський район.

На останній зустрічі із жителями Іванівського району, голова Іванівської РДА Сергій Довбня разом із активом район ставили голові Херсонської ОДА Андрію Гордєєву питання щодо ремонту зазначеної ділянки дороги, на що вони конкретної відповіді так і не отримали.

Згадати цей епізод і подивитися відео можна тут.

Подивитися фоторепортаж про стан дороги Лепетиха — Генічеськ можна у нашому фоторепортажі, який заходиться під листом Генічеської РДА (Натиснути кнопку — «Дивитися фоторепортаж»)

 

Дивитися фоторепортаж

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
 

У листі Генічеської РДА не вказано, що ремонтують саме цю ділянку. Від Партизан до Генічеська вони регулярно ремонтують, а ця ділянка їм не треба.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вони пишуть про відрізок «вказаної дороги.»
У своєму запиті я конкретизував ділянку дороги. Тому мова йде саме за потрібну ділянку.

Доброго дня!
Вас вітає видання Степ Ньюз — сайт новин Іванівського району Херсонської області.

Останні декілька років Іванівський район сильно потерпає від жахливого стану дороги Лепетиха-Генічеськ (Т-2209) в районі села Петрівка та Павлівка Генічеського району. Ділянка вказаної дороги протяжністю 7 км повністю непридатна для використання. В даний час рейсові автобуси сполученням Іванівка-Генічеськ, Нижні Сірогози-Чонгар, змушені її об’їжджати польовими накатами.
Ситуація ускладнюється тим, що Генічеськ є центром госпітального округу до якого входить Іванівський район.
Серед жителів Іванівського району росте напруга в тому питанні, що дістатися до Генічеська вкрай важко, а якщо потрібно потрапити в лікарню то цілком і небезпечно для життя.
На останній зустрічі голови Херсонської ОДА з жителями району, останні ставили йому такі питання, нащо губернатор послався, що ремонт цієї дороги лежить на плечах влади Генічеського району. Детальніше у цій публікації (включно із відео. Обговорення моменту ремонту дороги в Генічеському районі із 7 хвилини).
http://stepnews.ks.ua/9299
Просимо Вас повідомити, Чи планує Генічеська РДА ремонт вищевказаної ділянки дороги? Якщо так то коли і яку суму коштів із бюджету району виділяється на зазначені цілі?

Дякуємо за відповіді!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А взагалі, побачимо. Через деякий час проїдемо та подивимось, що там за ремонт.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Слава Богу! Летом теперь комфортно поедем по новенькому автобану на отдых в Прихована реклама. Видалено.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Молоток, неспеши радоватся! Дорога сделанная зимой в такую погоду, в зиме и останется. Сейчас положат мокрые латки, ударит мороз и конец ремонту!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Это сарказм.как дорог небыло так и не будет.это все отмывание денег.на ивановку тоже ремонтировали ,и что это дорога?ужас и кошмар

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Неисправимы…, но будем надеяться

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вчора наші люди їздили цією дорогою. Ніхто нічого не робить. Жожної нової латки на асфальті не з’явилося.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com