ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Допоможемо юним іванівцям!

Що є Іванівський район? Це не установи і не заклади, це не будівлі і не машини, це не вода і земля, це  перш за все ЛЮДИ. Це прості іванівці, які живуть на благословенній землі, важко працюють, започатковують установи, будують, орють, сіють, торгують та ще багато чого іншого.

Якщо запитати, хто ж такі іванівці? То ми скажемо, що це талановиті українці, які, окрім важкої праці, несуть у собі частинку національної культури. А про них і їхні здобутки знає вся Херсонська область і Україна.

Саме завдяки талантам нашої молоді, яка активно їздить Україною і достойно представляє район на різних змаганнях, конкурсах і фестивалях можна по-справжньому сказати, що ми з вами живемо в цивілізованому краї.

Дуже часто на сторінках СН та місцевої газети читачі могли бачити публікації, як наша талановита молодь у важкій конкурентній боротьбі  зайвий раз доводить, що Іванівська земля багата талантами.

Ось і цього разу нашим юним землякам випала нагода показати себе на Всеукраїнському фестивалі естрадної пісні «Різдв’яні зірочки «, який проходитиме з 18 по 21 січня 2018 року в місті Мукачево, Закарпатської області.

Цей — унікальна можливість заявити про Іванівський район на національному рівні.

Не скажемо нічого нового, коли розповімо, що коштів для участі дітей у фестивалі немає. Отже, їхня поїздка під великим питанням.

Керівництво центру дитячої творчості Іванівської РДА звертається до всіх небайдужих жителів Іванівського району допомогти нашим талантам представити район у цьому фестивалі.

Ціна питання — непосильна для батьків учасників, адже на фестиваль планується відправити двох учасників, двох художніх керівників, плюс проживання та плата за участь  Аліни Артеменко та Марини Рогожнікової.

Приблизний кошторис заходу:

 

Проїзд Іванівка Херсон 150 грн 4 чоловік 600 грн
Проїзд Херсон -Львів (плацкарт) орієнтовно 300 грн 4 чоловік 1200 грн
Проїзд Львів — Мукачеве орієнтовно 100 грн 4 чоловік 400 грн
Проживання 300 грн/доба 4 чоловік 1200 грн
Плата за участь у фестивалі 380 грн/учасник 2 чоловік 760 грн
Зворотня дорога 4 чоловіки 2200 грн
Всього 6 360

Як бачите, сума виходить чималенька, проте з миру по нитці — голому сорочка!

Друзі, якщо у вас є можливість, пожертвуйте на справу розвитку культури в Іванівському районі хто скільки може. Повірте, навіть ваші 2 грн, за які нічого не купиш, у сумі з іншими пожертвами зможуть зробити неоцінену допомогу.

Номер карти Ощадбанку для пожертв 4790 7010 0910 0388   Або Розрахунковий рахунок 26252000092124.

Якщо у вас на картці є невеликі гроші, не обійдіть стороною. Повірте, ваші 2,3,4,5 грн мають дуже велике значення для Іванівських дітей! Для звітності щодо отриманих пожертв, ми щодня будемо в коментарях публікувати звіти щодо отриманих коштів.

Для Онлайн переказу на пожертву натисніть ТУТ.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 53

Додати коментар »

 
 
Аноним
08 декабря, 2017 о 08:37 IP автора: 168.235.205.179
 

Якщо хто хоче помочь то справди допоможить дивчини с села Новодмытривка Перша (а тут батькы не збидных)

 
Roman Voronov
08 декабря, 2017 о 08:46 IP автора: 37.52.155.145
 

Закинув 10 грн. Успіхів!

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 13:12 IP автора: 162.243.35.16
 

В первую очередь ,надо помочь МАМЕ с НОВОДМИТРОВКИеё жизнь дороже конкурса,там ребёнок который может остаться без мамы.ЛЮДИ!ОЧНИТЕСЬ,МАМА ПРЕЖДЕ ВСЕГО,

 
Леша
08 декабря, 2017 о 13:21 IP автора: 37.55.27.40
 

Та постав першу Шпирку. Iй життя дорожче, а дiти точно не з тих хто кусень останiй iдять. Задумайся.

 
Roman Voronov
08 декабря, 2017 о 13:43 IP автора: 37.52.155.145
 

Друзі, тут відбулися зміни. мінус один учасник. Орієнтовну суму зменшено.

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 13:47 IP автора: 95.135.150.221
 

Скинул тем и тем ,всем надо помогать. И вы так сделайте, я больше чем уверен что те кто писал выше кому надо а кому не надо помогать не дали не копейки это 100%. Бессовестные только умничать умеют и все .Просто БАЛАБОЛЫ .

 
Сeргeй
08 декабря, 2017 о 18:08 IP автора: 185.26.183.18
 

А навіщо рахувати кeрівників?Нeвжe такі бідні, що собі дорогу нe оплатять, такого щe нe було… сором було б про цe й писати. А в дітeй є батьки, хочуть слави дитині- хай платять. А гроші і справді більшe потрібні дівчині з Новодмитрівки Пeршоі.

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 18:15 IP автора: 95.135.150.221
 

Сергей ты настоящее быдло, кeрівники едут туда не отдыхать,они едут туда прославлять наш район . Как вы любите считать чужие деньги .Что сделал ты полезного,чем ты помог дівчині з Новодмитрівки Пeршоі???

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 19:46 IP автора: 168.235.205.179
 

А зарплата у керивныкив яка та оздоровит.доплата такшо Сергий прав а ты чмо!!!!!

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 19:54 IP автора: 95.132.135.80
 

Шановні іванівці! Ми всі радіємо за тих, хто підтримує іміндж нашої Іванівки: перемоги у спортивних змаганнях, концерти , конкурси, наукові олімпіади і т.д. Чому Ви сперечаєтесь, коли мова заходить за матеріальну підтримку талановитої молоді? коли нашому бюджету непотрібні таланти наших дітей, ми починаємо рахувати хто скільки і кому… Або допоможіть, або не » обговорюйте» інших. Ваші коментарі читають і ті діти , які збирались виступати на співочому конкурсі за наш район (тепер на одну конкурсантку менше), виходить , що діти тягнуться до своїх вершин, а Ви їх по рукам-по рукам…..

 
Аноним
08 декабря, 2017 о 20:37 IP автора: 95.135.150.221
 

Аноним 168.235.205.179… просто необразованный и невоспитанный и бесполезный ,что он хотел сказать этим бредом не понятно даже ему , противно даже читать неграмотных людей .

 
Сeргeй
08 декабря, 2017 о 21:52 IP автора: 185.26.183.32
 

А ти, Анонім — бидло,воспитанний? Мабуть тeж привик частeнько клянчити гроші. Навчись спeршу поважати думку інших, а нe сувати скрізь свого довгого носа.

 
Ага
08 декабря, 2017 о 22:53 IP автора: 178.92.200.16
 

И не стыдно клянчить, меньше пива пейте и курите поменьше Н……А…..

 
Девушка
08 декабря, 2017 о 23:47 IP автора: 107.167.108.242
 

Если вы про Ирину говорите что она курит или пьйот то вы сильно ошибаетесь,бедная девушка старается жить для ребёнка и поднимать его и с такой страшной болезнью а не так как другие!Лучше давайте поможем ей чем сможем,пожалуйста!

 
Аноним
09 декабря, 2017 о 06:48 IP автора: 95.135.150.221
 

Сергей-быдло » поважати думку інших» это твою что-ли ???

 
Аноним
09 декабря, 2017 о 07:01 IP автора: 95.135.150.221
 

Статью про Ирочку просмотрело на данный момент 890 а про юных Ивановцев 780 человек, если бы каждый хотя бы по 5 грн … А так

 
спостерігач
09 декабря, 2017 о 07:48 IP автора: 130.180.220.223
 

Хвороба не обирає людей по статусу п»є чи ні це перше а по-друге гидко читати ваші коменти. пишуть «люди» які далекі не то що від культури від людських якостей….. Люди!!!!!!!!! Схаменіться!!!!!!!!!!

 
Аноним
09 декабря, 2017 о 08:31 IP автора: 95.135.150.221
 

Полностью согласен с постерегачем . Давайте помогать молча.

 
Ага
09 декабря, 2017 о 11:28 IP автора: 178.92.200.16
 

А причём здесь Ирина?? Статья совсем не о ней…

 
Святой Николай
09 декабря, 2017 о 17:49 IP автора: 194.50.254.171
 

Лучше не салют на Новый год за 30 000 грн. запускайте в небо а помогите девушке с Новодмитровки и детям в поездке в Львов,больше толку будет,кто за эту идею пишем ниже коментаррии в поддержу этой идеи

 
зая
09 декабря, 2017 о 17:54 IP автора: 168.235.205.179
 

мы за Дебелый В прочтите ету статью

 
Святой Николай
09 декабря, 2017 о 18:13 IP автора: 194.50.254.171
 

Может всё-таки услышат людей в этих комментариях глава и исполком отг

 
спостерігач
09 декабря, 2017 о 18:17 IP автора: 130.180.218.120
 

згоден на всі сто!!!!!!!!!!!!!

 
Зоя
09 декабря, 2017 о 18:20 IP автора: 130.180.218.10
 

Согласна со Святым Николаем Давайте не тратить деньги бюджета на салют ПОМОЖЕМ тем кто нуждается

 
Аноним
09 декабря, 2017 о 19:20 IP автора: 78.111.187.237
 

згоден

 
Аноним
09 декабря, 2017 о 19:29 IP автора: 168.235.205.179
 

Рома ты блыщий до власти розкажы ситуацыю Мы за невытрачаты гроши бидни диткы непревебуть а богачи о. … Ся

 
Аноним
10 декабря, 2017 о 08:25 IP автора: 95.135.150.221
 

Я только ЗА !!!Классная идея .

 
Роман
10 декабря, 2017 о 08:56 IP автора: 37.73.251.191
 

Так селищна рада кожного місяця виділяє кошти на допомогу онкохворим. Там суми значно більші за салюти. Плюс з наступного року ожюдноразова допомога онкохворим істотно збільшиться.
З неділі я розкрию цю тему.

 
Святой Николай
10 декабря, 2017 о 09:06 IP автора: 194.50.254.171
 

Юрист-адвокат Іванівської отг,Романе, а скільки коштів виділела отг на допомогу жительниці Новодмитрівки Першої на даний час?Нуль гривень,якби не підняли цю тему то ніхто би про неї і не вспомнив.Ви самі навіть скинули дітям 10 грн. а даній хворій людині жодної гривні.

 
Roman Voronov
10 декабря, 2017 о 09:31 IP автора: 37.73.213.40
 

Хіба Трохимівська сільська рада не виділяла їй допомогу?

 
Святой Николай
10 декабря, 2017 о 10:01 IP автора: 194.50.254.171
 

Щось я Вас не розумію,Ви писали про селищну раду а тепер спригуєте на Трохимівську сільську,не годиться так.

 
555
10 декабря, 2017 о 10:04 IP автора: 107.167.106.62
 

а знаєте що буде після?? всі дружно скажуть шо іванівка забитуха і звалять в мелітополь, каховку… туди де є той феєрверк, де естрада, де яскраво і весело…

 
Roman Voronov
10 декабря, 2017 о 10:16 IP автора: 37.73.213.40
 

Я веду до того, що селищна рада ще нікому не відмовила у допомозі. Якщо цій дівчині потрібна допомога від чедюлищної ради то їй треба прописатися в Іванівці, а бо ж дочекатися 2018 року коли буде об’єднаний ббджет громади. В іншому випадку селищна рада не зможе допомогти. Самі розумієте — бюджетні кошти.

 
Зоя
10 декабря, 2017 о 10:16 IP автора: 78.111.190.201
 

555-насмешил!Значит народ в Ивановке удерживают салюты???))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 
Roman Voronov
10 декабря, 2017 о 10:36 IP автора: 37.73.213.40
 

Я тут погоджуся 555. всьго потрішки. І салюти, і спортмайданчики, і стадіони, і можливість своїх дітей відправити на пісений конкурс, і все що називається цивілізація. Впевнений що батькам які справно платять податки хочеться привести дитину на новорічну ялинку, щоб там були велі клруни, концерти, цукерки і таке інше.

 
Девушка
10 декабря, 2017 о 11:04 IP автора: 107.167.105.170
 

А получается что Ирине теперь умереть пока выделят деньги на онкобольных?Если она нуждается в мед препаратах сейчас и сегодня? Рома как ты можеш так говорить!Умничают все так пока с этим никто не сталкивался и конечно не дай Бог!

 
Roman Voronov
10 декабря, 2017 о 11:22 IP автора: 37.73.213.40
 

Та виділяю же гроші! На останньому виконкомі виділяли. Якщо пам’ять не зраджує, трьом онкохворим. Наминулому, на позаминулому. Я вам говорю, що на кожному виконкомі виділяють допомогу онкохворим.

 
Девушка
10 декабря, 2017 о 12:19 IP автора: 107.167.105.170
 

Харашо если выделяют то когда и кому?Ты же Рома можешь узнать! Если бы ей недавно как ты говоришь выделили бы помощь то я на 100% знаю просто так бы никто к людям необращался б!

 
Девушка
10 декабря, 2017 о 12:22 IP автора: 107.167.105.170
 

Правильно Святой Николай сказал если бы не подняли эту тему и никто бы за неё и невсполнил!

 
Roman Voronov
10 декабря, 2017 о 12:39 IP автора: 37.73.201.249
 

Ви не плутайте селищну раду з іншими. Селищна рада видає допомогу жителям селища, любимівська сільська рада любимівцям, мелітопольстка мелітопольцям. І. Т. Д. Із наступного року селищна рада буде видавати допомогу всім жителям сіл які увійшли до отг. До цього часу такі питання в компетенції Трохимівської сільськї ради. Яле я чомусь впевнений що том надавали допомогу.

 
_______
10 декабря, 2017 о 13:19 IP автора: 130.180.210.166
 

Про допомогу цій дівчині вам треба до Нового року звернутися во Віри Вікторівни, а вже з Нового року до Олексійовича. В Благодатному онкохворій жінці виділила кошти Благодатненська сільська рада, а на виконкомі у селищній раді тільки надали дозвіл, тому ,що до Нового року сільські ради ще на своїх бюджетах.

 
Святой Николай
10 декабря, 2017 о 14:13 IP автора: 194.50.254.171
 

На даний час Роман виде дескусію,не про що,Романе Ви просто як завжди ставите людей в оману.Вам говорять одне а Ви просто каверкаєте слова в свою сторону.
555-хто в змозі той і так поїде з дітьми гратись на Фабрику або в Мелітополь і їм буде всеодно на ваш салют за 30 000 грн,якщо ви гарно організуєте свято то жителі і не згадують про салют,а краще в кінці свята сказати-всі кошти з салюта були спрямовані на поїздку дітей до Львова і на лікування дівчини.І ви більше отримаєте оплисків чим в небо запустите салют

 
Девушка
10 декабря, 2017 о 14:21 IP автора: 107.167.105.65
 

Как сказали в Трохымивськом сельском совете нет денег,а вы говорите чтоб она туда обращалась!

 
народ
10 декабря, 2017 о 15:19 IP автора: 130.180.212.246
 

оставили на премію собі до нового року

 
Роман
10 декабря, 2017 о 16:02 IP автора: 37.73.201.82
 

Це вам так здаєтья що так було б краще. А мені по іншому:
В кінці свята вишли і сказали, що ми цілий рік поацювали, будували приибирали і т. Д. Витратили купу грошей на допомогу онко та кардіо хворих, афганців, чорнобильців, людей похилоговіку, ветеранів АТО, допомогали фінансово сортсменам, артистам, музикам і іншим.
А тепер для чесних платників податків, за чий кошт все це відбулося і для їх дітей цей святковий феєрверк.

 
Святой Николай
10 декабря, 2017 о 16:15 IP автора: 194.50.254.171
 

Да Романе,фантазувати ти умієш,Ви на святі подяки підприємцям або фермерам коли останній раз вручали,ой як чудово 5 хвилин насолоди і 30 тисяч на вітер,це твоя думка,а ось жителі гадають інакше.

 
Девушка
11 декабря, 2017 о 13:30 IP автора: 107.167.107.44
 

Роман вот у нас в районе много орендаторов и если бы каждый дал по 100 грн напополам деткам и Ирине было бы правильно!

 
Roman Voronov
11 декабря, 2017 о 13:35 IP автора: 95.134.213.244
 

Тут діло таке. Кожен хай вирішує сам кому дати гроші кому ні. Стосовно орендаторів так у них і так, чи не кожного дня просять гроші на ті чи інші потреби.

 
Жителі району
11 декабря, 2017 о 18:10 IP автора: 194.50.254.168
 

Комусь може й потрібні ті салюти як миттєве красиве явище, на яке вилетить купа спільних людських грошей!? Салют подивились і все — а далі знову вулиці без ліхтарів, дороги страшні немає чим ремонтувати , роботи немає, зарплату немає чим платить, на чомусь економити треба і т.д, і т.п. Зате салют був гарний, порівняємо знову з генічеським!!!!! Краще розваги та вечір відпочинку організуйте, а на салют нехай бажаючі скинуться хто скільки може або як дуже його бажає, що й грошей не жалко скинуться. Бо не всі платники податків погоджуються з таким марнотратством! Погоджуємось на всі 100%, що допомогти треба Ірині, бо ті кошти, що виділяла сільська рада давно вже витрачені на операцію і подальше лікування, як стало відомо. А ліки потрібні зараз людині. Як це можна ще обговорювати?????? Не дай Боже таке пережити! Люди! Очніться, мати ,що сама виховує дитину у такій страшній ситуації! Не будьте черствими.

 
Святой Николай
11 декабря, 2017 о 19:11 IP автора: 194.50.254.171
 

Всё больше и больше людей поддержуют мою идею,люди пишите больше комментарий и может всё-таки нас услышат,и деньги с салюта пойдут на помощь детям и на восстановление и продолжение жизни Новодмитровской женщины. Дай Бог ей здоровье!!!

 
Святой Николай
11 декабря, 2017 о 19:17 IP автора: 194.50.254.171
 

19 грудня на День Святого Миколая я відправляють по 500 грн. Ірині Василівні і дітям на поїздку до Львова.

 
Роман
12 декабря, 2017 о 08:22 IP автора: 95.134.213.244
 

Поки зібрали 1049,85 грн. При чому 1000 грн це одна пожертва від однієї людини.

 
Девушка
12 декабря, 2017 о 12:48 IP автора: 107.167.108.247
 

Это для деток собрали?