ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Тримай небоже, що негоже

Як пам’ятають наші читачі, Іванівська об’єднана територіальна ухвалила рішення із переліком майна, яке вона відповідно до закону має прийняти у комунальну власність від районної ради.

Згадати перелік можна в цій публікації.

У свою чергу в районній раді цей перелік зрозуміли інакше і підготували проект рішення, де громаді передаються об’єкти виключно витратні, як то бібліотеки, школи, дитячі садки та інше.

Жодного об’єкта, який приніс би громаді дохід, райрада не передає, залишаючи їх за собою.

Переглянути перелік майна і установ, які пропонує передати Іванівська районна рада об’єднаній територіальній громаді можна в додатку.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 30

Додати коментар »

 
 
 

А ЩО Ж ВИ ПАНОВЕ ХОТІЛИ ОТРИМАТИ МАЙНО ЯКЕ ДАЄ ДОХІД,РАЙОННА РАДА СКІЛЬКИ РОКІВ УТРИМУВАЛА ВИТРАТНІ ОБЬЄКТИ ТЕПЕР УТРИМУЙТЕ ВИ ПАНОВЕ З ГРОМАДОЮ,А ТО ВИ ГАДАЛИ БУДЕ ВСЕ ДОБРЕ. А НІ. ПОБУВАЙТЕ І ВИ В ШКУРІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ.ВАМ ЩО ЗНОВУ НЕ ДІСТАЛАСЬ БУДІВЛЯ НОВОЇ ПОЧТИ? ОСЬ ХАЛЕПА.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А якщо селищна рада взагалі передумає брати жоден об’єкт? Як буде райрада викручуватися із зарплатами бібліотекам, садочкам і іншим. Ті копійки, які дають «доходні об’єкти» навряд перекриють ці видатки.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Відчуваю тема «розлучення» ОТГ і Райради ще не один раз стане приводом для спекотних публікацій на СН 🙂

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

РОМАНЕ,ТАК ВИ ВЖЕ ВКЛЮЧАЄТЕ ЗАДНЮ,КИДАЄТЕ ГРОМАДЯН ГРОМАДИ НА ПРИЗВОЛЯЩЄ?А ЯКЖЕ ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ,РОЗВИТОК ГРОМАДИ ТА НАДАННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЖИТЕЛЯМ ОТГ.рАЙОННА РАДА ВИКРУТИТЬСЯ ЯК ВИКРУЧУВАЛАСЬ БІЛЬШЕ 25 РОКІВ.ТАК ЩО БУДЕМ ГРОМАДОЮ ГЛЯДІТИ ЯК БУДИТЕ ВИКРУЧУВАТИСЬ ВИ.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Романе! Дуже цікаво , які ж це об;єкти дають «дохід » районній раді? Прям якесь ноу — хау ти придумав . Я взагалі за цивілізоване » розлучення «. Треба створити спільну райрадо — отгевську робочу групу , на якій обговорити і вирішити всі спірні питання розподілу комунального майна і лише після цього винести данне питання на розгляд сесій райради та ОТГ. А нагнітати зараз ситуацію навколо цього вкрай недоцільно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Перш ніж організовувати ОТГ , треба було все прораховувати, а зараз , якщо піде скорочення, можете допрацьюватися і до » імпічмента», Романе!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так у палки два кінці. Ще не зрозуміло яким боком кому вилізе такий хід конем.

Якщо райрада не скине з себе садочки, школи, бібліотеки та інше, то їй доведеться скорочувати самим штати працівників. А щоб якось виправдатися доведеться розповідати людям про те яка погана селищна громада, оскільки не надає райраді субвенцію для утримання цих об’єктів.

Почекаємо-побачимо.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Молодчина , Романе! В корінь зрішь! Дійсно , прекрасний інформацфйний повід , щоб розпочати сплановану компанію по дискредитації такої структури , як ОТГ, керівництво якої: не самостійне в прийнятті рішень, а все робить по указці глибоко шанованої мною пані Оксани Сілюкової та її фірми , яка існує на іноземні фінансові гранти , вчасно не прорахувало можливі ризики самостійного існування, намагається посадити нам на шию аж занадто роздутий штат своїх працівників і тд. і т.п. І що саме цікаве- не хоче брати на своє утримання комунальні заклади, працівники яких дружно голосували за ОТГ..І на тобі- їх та їх сім;ї хочуть залишити без засобів на існування…Ну тоді і в мене є запитання — то чим же тоді будуть займатися оті 75 бюрократів? А ні…я мабуть здогадався…будуть по черзі заносити вождю ОТГ окремі частини тіла на поворотах.. Чудні твої справи , Господе!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І Ви , Ромо , не » почекаємо — побачимо » вітра з моря, а починайте займатися конкретними справами по організаційно — фінансовому становленню ОТГ. Ми Вас обирали не для того , щоб Ви там штани та спідниці протирали і почивали на лаврах , а займалися » покращенням життя вже — сьогодні » для іванівців , які повірили Вам.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«покращенням життя вже сьогодні» — займалися люди з політичного минулого, вождь яких тепер переховується в Ростові. Що з цього вийшло бачимо. Далеко ходити не треба, той стан в якому зараз перебуває район це результати роботи покращувачів.
Що ж до громади, робота йде і результат буде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І чого це не хоче громада брати на свої плечі тягар? Хоче. Погляньте на перелік майна і установ які на себе готова взяти громада.
Питання в Іншому, чому громаді не віддають те майно яке допоможе її розвитку і виплаті зарплат тих працівників за яких ви переймаєтесь?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ромо! Я ж просив! Ну назви ти «майно», яке Вам «допоможе » ! Я вийду на депутатів районної ради , щоб посприяли Вам його привласнити. І не треба посилати мене в Ростов , щоб я не став посилати тебе у Воронеж. Я так зрозумів із твого спічу, що «покращенням життя іванівців вже сьогодні » Ви займатися не хочете і не будете ? А жаль ! Хоча.. Оці Ваші слова » ..робота йде і результати будуть » вселяють особисто в мене певну дозу оптимізму. То ж , як кажуть в народі, «..дай Боже нашому телятку та вовка з;їсти..».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ой горе райрада садочкам ніколи нічого не допомогла Світлячку вікна через одне зроблене все силами батьків це ще вони мовчать відчитались що вікна зробили позор!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Ну назви ти «майно»,»

Весь перелік майна надіслано у Райраду. В чому проблема?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так треба було так і сказати що із сел вам потрібні тільки доходи за землю і т.д. та щоб пристроїти 75 людей на роботу в іванівці. А в селі що люди живуть? хіба їм треба садочки, бібліотеки і таке інше як ви романе пишете напишіть далі так як є школи. якщо не готові брати на себе відповідальність то і не треба було бігти поперед батька в пекло не треба було роздвоювати район не такий вже й багатий іванівський район. А якщо взялися то не кажіть що не можемо содержати ці установи, 75 людей виж маєте на що содержати….. так села обєднувалися не для того щоб їм не було куди дітей водити і де вчити.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Причому тут села із їх землями? Предмет розмови був про майно відповідно до рішення громади.
З поста неуважного складається враження, що хтось когось намагається взяти на «Слабо».
Так діла не буде. Треба дискусію будувати довкола об’єктивних фактів.
Є перелік майна яка готова взяти ОТГ, є майно яке готова передати райрада.
Причому райрада не готова передати частину майна яку запитує ОТГ. Чому і як незрозуміло.
Замість обгрунтування позиції райради ми бачимо звинувачення, що мовляв ОТГ не може, не хоче і т.д.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ТА ЧОГО ВИ ДИСКУТУЄТЕ,ВСЕ ЖИТЯ ПРОЖИЛА В ІВАНІВЦІ І ЗНАЮ ВСІХ ПРОДАЖНИХ ЖИТЕЛІВ,Д ОНАСТУПНИХ ВИБОРІВ ЗАЛИШИЛОСЬ МЕНШЕ ТРЬОХ РОКІВ.ЗА ДВА РОКИ БУДУТЬ ЗАКРИТІ ШКОЛИ,ЗВІЛЬНЕНІ ПРАЦІВНИКИ, ЗАКРИТІ ДИТЯЧІ САДКИ А ЗА РІК ДО ВИБОРІВ НАМ ВСТЕЛЯТЬ ПЛИТКУ АБО ПОСТАВЛЯТЬ ЗАБОР НА КЛАДОВИЩІ,ЗНАЙДУТЬ ДВА-ТРИ МІСЦЯ ДЛЯ ГАВКУЧИХ,ПРОВЕДУТЬ ДЕНЬ ІВАНІВКИ,ДЕНЬ ВУЛИЦІ І ВИ ЗНОВУ ПРОГОЛОСУЄТЕ ЗА ЗАНЕПАД.А ПОТІМ ГОРЯНКУ РВЕТЕ ОЙ-ОЙ-ОЙ.РАЙОНА НЕ МАЄ,ОЙ-ОЙ.
ВЗЯТИ ВИБОРИ 8 РОКІВ ТОМУ ЯК ПЕРЕВИБИРАЛИ ЕКС-МЕРА Ч…..,І ЩО КРИЧАЛИ КРИЧАЛИ І САМІ ЗА ЙОГО ПРОГОЛОСУВАЛИ,ХЛОПЕЦЬ ЯКИЙ НАВІТЬ ЗА 5 РОКІВ ДО ЦЬОГО НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ НАС.
ТЕПЕР МИ КРИКУЄМ НАЩО ЦЕ ОТГ А БІЛЬШЕ 80% ЗА ГОЛОВУ ОЗНАЧАЄ ЩО ЦІ 80% ПІДТРИМАЛИ СТВОРЕННЯ ОТГ.ТАК ЩО БІЛЬШЕ ПІВ СТОЛІТТЯ ПРОЖИЛА І ЗНАЮ ВАС ІВАНІВЦІ…….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Это вам не мелочь по карманам тырить… вилитіти так само просто як і залетіти. Голова з розумом потрібна в не з капелюхом

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Скажіть , шановні, хто і коли голосував за створення ОТГ , де і коли відбувалося це голосування? Тільки поставили перед фактом!На останньому — вибирали вже голову, а коли голосували за створення ОТГ ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ромо! Та проблема в тому, яке майно із того ., надісланого списку Ви маєте за «дохідне «.? Назвіть його , і все всім стене зрозумілим.. А замість цього Ви наводите «тень на плетень «.Вам дуже хочеться зараз,коли Ви не знаєте що і як робити з отією ОТГ, розв;язати новий етап війни з районною радою,щоб відволікти УВАГУ ІВАНІВЦІВ ВІД СВОГО НЕВМІННЯ УПРАВЛЯТИ НОВОСТВОРЕНОЮ ОТГ. Ви хотіли влади??? Ви її одержали..! Працюйте нам на благо, а ми Вас проконтролюємо , як і прийнято в європейських державах. А то Ви як ті більшовики в Росії в жовтні 1917 року. Влада впала Вам до рук , Ви не полінилися ( честь Вам і хвала ) нахилитися і підняти її , а зараз стоїте і думаєте ,ЩО Ж ІЗ НЕЮ РОБИТИ ? Керуйте ! А то влада для Вас , як ото дурню скляний член..рівно на 2 години.. він ним пограється , а потім обов;язково розіб;є… Але ж ми жалісливі , ми Вам даємо для вирішення Ваших програмних питань аж 2 роки, рівно до парламентських виборів жовтня 2019 року. Не виконаєте , те що нам обіцяли ..ну тоді…Ви зрозуміли..!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.......................
 

значить треба підходити до всього по господарскі. По перше , чи потрібна в селі бібліотека , в якої не відкриваються дверї і жителі села взагалї не знають що вона існує в селї. Якщо є потреба , і цю роботу видно — хай буде , але ж в більшості сел про них не пам’ятають , з таким успіхом посидіть в бібліотеці може працівник клубу…..тоже навідь толку більше буде !

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Згоден…Ваша думка має право на існування.. Але ж це не ми з Вами повинні вирішувати , а керівництво ОТГ.. А вони нам вирішили чергові маски — шоу устроїти , запевняючи устами свого спікера Роми, що на території ОТГ комунальними закладами повинна продовжувати управляти районна рада! А не пошукали б вони дурнів замість десь в іншому районі? Це ж треба так зневажати своїх виборців , щоб вішати їм на вуха НЕДОВАРЕНУ лапшу .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Що вже сталося — те сталося. Підтримую думку про спільну комісію яка вихначить яке майно і кому переходить, а що — поки повинно залишитися у спільній власності. Вибори пройшли — перевернемо сторінку і будемо кумекати як жити далі нормально….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

нестыковочка какая то.. Насколько знаю, Новодмитровка не вошла в авантюрную ОТГ.. Как райсовет может передавать Новодмитровский ДК им на баланс?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

За Новодмитровку вашу даже речь не идет, нахрен вы кому надо, речь идет о тех кто вошел в ОТГ.Мы посмотрим в какую неавантюрную ОТГ вляпается Ноаодмитровка

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

та ты уже вляпалась по сами никуда

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А зачем нужна вообще библиотека? Там уже лет 100 некто не бывал. Ааа забыл по документам так все село каждый день бывает((( Закрыть нужно или сделать должность библиотекарь- уборщица.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У нас в армии , в отделении разведки, был такой воин: и разведчик , и почтальон , и киномеханик — вобщем » акушер-бульдозерист».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

а як в цей перелік майна потрапив Новодмитрівський сільській будинок культури, якщо Новодмитрівська сільська рада не входить в ОТГ…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

раду на мыло ….х не нужна они только на цветочки и бумаги тратят по 20 000грн в месяц.садикам сколько не виделяеться

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com