ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Тримай небоже, що негоже

Як пам’ятають наші читачі, Іванівська об’єднана територіальна ухвалила рішення із переліком майна, яке вона відповідно до закону має прийняти у комунальну власність від районної ради.

Згадати перелік можна в цій публікації.

У свою чергу в районній раді цей перелік зрозуміли інакше і підготували проект рішення, де громаді передаються об’єкти виключно витратні, як то бібліотеки, школи, дитячі садки та інше.

Жодного об’єкта, який приніс би громаді дохід, райрада не передає, залишаючи їх за собою.

Переглянути перелік майна і установ, які пропонує передати Іванівська районна рада об’єднаній територіальній громаді можна в додатку.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 30

Додати коментар »

 
 
Аноним
04 декабря, 2017 о 10:07 IP автора: 130.180.212.198
 

А ЩО Ж ВИ ПАНОВЕ ХОТІЛИ ОТРИМАТИ МАЙНО ЯКЕ ДАЄ ДОХІД,РАЙОННА РАДА СКІЛЬКИ РОКІВ УТРИМУВАЛА ВИТРАТНІ ОБЬЄКТИ ТЕПЕР УТРИМУЙТЕ ВИ ПАНОВЕ З ГРОМАДОЮ,А ТО ВИ ГАДАЛИ БУДЕ ВСЕ ДОБРЕ. А НІ. ПОБУВАЙТЕ І ВИ В ШКУРІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ.ВАМ ЩО ЗНОВУ НЕ ДІСТАЛАСЬ БУДІВЛЯ НОВОЇ ПОЧТИ? ОСЬ ХАЛЕПА.

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 10:15 IP автора: 37.73.234.200
 

А якщо селищна рада взагалі передумає брати жоден об’єкт? Як буде райрада викручуватися із зарплатами бібліотекам, садочкам і іншим. Ті копійки, які дають «доходні об’єкти» навряд перекриють ці видатки.

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 10:18 IP автора: 37.73.234.200
 

Відчуваю тема «розлучення» ОТГ і Райради ще не один раз стане приводом для спекотних публікацій на СН 🙂

 
Аноним
04 декабря, 2017 о 10:38 IP автора: 130.180.212.198
 

РОМАНЕ,ТАК ВИ ВЖЕ ВКЛЮЧАЄТЕ ЗАДНЮ,КИДАЄТЕ ГРОМАДЯН ГРОМАДИ НА ПРИЗВОЛЯЩЄ?А ЯКЖЕ ПЕРЕДВИБОРЧА АГІТАЦІЯ,РОЗВИТОК ГРОМАДИ ТА НАДАННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЖИТЕЛЯМ ОТГ.рАЙОННА РАДА ВИКРУТИТЬСЯ ЯК ВИКРУЧУВАЛАСЬ БІЛЬШЕ 25 РОКІВ.ТАК ЩО БУДЕМ ГРОМАДОЮ ГЛЯДІТИ ЯК БУДИТЕ ВИКРУЧУВАТИСЬ ВИ.

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 10:52 IP автора: 37.54.157.197
 

Романе! Дуже цікаво , які ж це об;єкти дають «дохід » районній раді? Прям якесь ноу — хау ти придумав . Я взагалі за цивілізоване » розлучення «. Треба створити спільну райрадо — отгевську робочу групу , на якій обговорити і вирішити всі спірні питання розподілу комунального майна і лише після цього винести данне питання на розгляд сесій райради та ОТГ. А нагнітати зараз ситуацію навколо цього вкрай недоцільно.

 
shef
04 декабря, 2017 о 11:32 IP автора: 37.55.31.99
 

Перш ніж організовувати ОТГ , треба було все прораховувати, а зараз , якщо піде скорочення, можете допрацьюватися і до » імпічмента», Романе!

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 11:39 IP автора: 37.52.155.145
 

Так у палки два кінці. Ще не зрозуміло яким боком кому вилізе такий хід конем.

Якщо райрада не скине з себе садочки, школи, бібліотеки та інше, то їй доведеться скорочувати самим штати працівників. А щоб якось виправдатися доведеться розповідати людям про те яка погана селищна громада, оскільки не надає райраді субвенцію для утримання цих об’єктів.

Почекаємо-побачимо.

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 11:59 IP автора: 37.54.157.197
 

Молодчина , Романе! В корінь зрішь! Дійсно , прекрасний інформацфйний повід , щоб розпочати сплановану компанію по дискредитації такої структури , як ОТГ, керівництво якої: не самостійне в прийнятті рішень, а все робить по указці глибоко шанованої мною пані Оксани Сілюкової та її фірми , яка існує на іноземні фінансові гранти , вчасно не прорахувало можливі ризики самостійного існування, намагається посадити нам на шию аж занадто роздутий штат своїх працівників і тд. і т.п. І що саме цікаве- не хоче брати на своє утримання комунальні заклади, працівники яких дружно голосували за ОТГ..І на тобі- їх та їх сім;ї хочуть залишити без засобів на існування…Ну тоді і в мене є запитання — то чим же тоді будуть займатися оті 75 бюрократів? А ні…я мабуть здогадався…будуть по черзі заносити вождю ОТГ окремі частини тіла на поворотах.. Чудні твої справи , Господе!

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 12:04 IP автора: 37.54.157.197
 

І Ви , Ромо , не » почекаємо — побачимо » вітра з моря, а починайте займатися конкретними справами по організаційно — фінансовому становленню ОТГ. Ми Вас обирали не для того , щоб Ви там штани та спідниці протирали і почивали на лаврах , а займалися » покращенням життя вже — сьогодні » для іванівців , які повірили Вам.

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 12:17 IP автора: 37.52.155.145
 

«покращенням життя вже сьогодні» — займалися люди з політичного минулого, вождь яких тепер переховується в Ростові. Що з цього вийшло бачимо. Далеко ходити не треба, той стан в якому зараз перебуває район це результати роботи покращувачів.
Що ж до громади, робота йде і результат буде.

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 12:22 IP автора: 37.52.155.145
 

І чого це не хоче громада брати на свої плечі тягар? Хоче. Погляньте на перелік майна і установ які на себе готова взяти громада.
Питання в Іншому, чому громаді не віддають те майно яке допоможе її розвитку і виплаті зарплат тих працівників за яких ви переймаєтесь?

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 12:37 IP автора: 37.54.157.197
 

Ромо! Я ж просив! Ну назви ти «майно», яке Вам «допоможе » ! Я вийду на депутатів районної ради , щоб посприяли Вам його привласнити. І не треба посилати мене в Ростов , щоб я не став посилати тебе у Воронеж. Я так зрозумів із твого спічу, що «покращенням життя іванівців вже сьогодні » Ви займатися не хочете і не будете ? А жаль ! Хоча.. Оці Ваші слова » ..робота йде і результати будуть » вселяють особисто в мене певну дозу оптимізму. То ж , як кажуть в народі, «..дай Боже нашому телятку та вовка з;їсти..».

 
Аноним
04 декабря, 2017 о 12:41 IP автора: 37.73.237.120
 

Ой горе райрада садочкам ніколи нічого не допомогла Світлячку вікна через одне зроблене все силами батьків це ще вони мовчать відчитались що вікна зробили позор!!!!!

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 13:03 IP автора: 37.52.155.145
 

«Ну назви ти «майно»,»

Весь перелік майна надіслано у Райраду. В чому проблема?

 
уважний
04 декабря, 2017 о 13:13 IP автора: 78.111.190.84
 

Так треба було так і сказати що із сел вам потрібні тільки доходи за землю і т.д. та щоб пристроїти 75 людей на роботу в іванівці. А в селі що люди живуть? хіба їм треба садочки, бібліотеки і таке інше як ви романе пишете напишіть далі так як є школи. якщо не готові брати на себе відповідальність то і не треба було бігти поперед батька в пекло не треба було роздвоювати район не такий вже й багатий іванівський район. А якщо взялися то не кажіть що не можемо содержати ці установи, 75 людей виж маєте на що содержати….. так села обєднувалися не для того щоб їм не було куди дітей водити і де вчити.

 
Roman Voronov
04 декабря, 2017 о 13:21 IP автора: 37.52.155.145
 

Причому тут села із їх землями? Предмет розмови був про майно відповідно до рішення громади.
З поста неуважного складається враження, що хтось когось намагається взяти на «Слабо».
Так діла не буде. Треба дискусію будувати довкола об’єктивних фактів.
Є перелік майна яка готова взяти ОТГ, є майно яке готова передати райрада.
Причому райрада не готова передати частину майна яку запитує ОТГ. Чому і як незрозуміло.
Замість обгрунтування позиції райради ми бачимо звинувачення, що мовляв ОТГ не може, не хоче і т.д.

 
Аноним
04 декабря, 2017 о 13:33 IP автора: 130.180.212.198
 

ТА ЧОГО ВИ ДИСКУТУЄТЕ,ВСЕ ЖИТЯ ПРОЖИЛА В ІВАНІВЦІ І ЗНАЮ ВСІХ ПРОДАЖНИХ ЖИТЕЛІВ,Д ОНАСТУПНИХ ВИБОРІВ ЗАЛИШИЛОСЬ МЕНШЕ ТРЬОХ РОКІВ.ЗА ДВА РОКИ БУДУТЬ ЗАКРИТІ ШКОЛИ,ЗВІЛЬНЕНІ ПРАЦІВНИКИ, ЗАКРИТІ ДИТЯЧІ САДКИ А ЗА РІК ДО ВИБОРІВ НАМ ВСТЕЛЯТЬ ПЛИТКУ АБО ПОСТАВЛЯТЬ ЗАБОР НА КЛАДОВИЩІ,ЗНАЙДУТЬ ДВА-ТРИ МІСЦЯ ДЛЯ ГАВКУЧИХ,ПРОВЕДУТЬ ДЕНЬ ІВАНІВКИ,ДЕНЬ ВУЛИЦІ І ВИ ЗНОВУ ПРОГОЛОСУЄТЕ ЗА ЗАНЕПАД.А ПОТІМ ГОРЯНКУ РВЕТЕ ОЙ-ОЙ-ОЙ.РАЙОНА НЕ МАЄ,ОЙ-ОЙ.
ВЗЯТИ ВИБОРИ 8 РОКІВ ТОМУ ЯК ПЕРЕВИБИРАЛИ ЕКС-МЕРА Ч…..,І ЩО КРИЧАЛИ КРИЧАЛИ І САМІ ЗА ЙОГО ПРОГОЛОСУВАЛИ,ХЛОПЕЦЬ ЯКИЙ НАВІТЬ ЗА 5 РОКІВ ДО ЦЬОГО НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ НАС.
ТЕПЕР МИ КРИКУЄМ НАЩО ЦЕ ОТГ А БІЛЬШЕ 80% ЗА ГОЛОВУ ОЗНАЧАЄ ЩО ЦІ 80% ПІДТРИМАЛИ СТВОРЕННЯ ОТГ.ТАК ЩО БІЛЬШЕ ПІВ СТОЛІТТЯ ПРОЖИЛА І ЗНАЮ ВАС ІВАНІВЦІ…….

 
Бульдозер
04 декабря, 2017 о 13:56 IP автора: 46.211.97.232
 

Это вам не мелочь по карманам тырить… вилитіти так само просто як і залетіти. Голова з розумом потрібна в не з капелюхом

 
shef
04 декабря, 2017 о 14:14 IP автора: 37.55.31.99
 

Скажіть , шановні, хто і коли голосував за створення ОТГ , де і коли відбувалося це голосування? Тільки поставили перед фактом!На останньому — вибирали вже голову, а коли голосували за створення ОТГ ?

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 14:22 IP автора: 37.54.157.197
 

Ромо! Та проблема в тому, яке майно із того ., надісланого списку Ви маєте за «дохідне «.? Назвіть його , і все всім стене зрозумілим.. А замість цього Ви наводите «тень на плетень «.Вам дуже хочеться зараз,коли Ви не знаєте що і як робити з отією ОТГ, розв;язати новий етап війни з районною радою,щоб відволікти УВАГУ ІВАНІВЦІВ ВІД СВОГО НЕВМІННЯ УПРАВЛЯТИ НОВОСТВОРЕНОЮ ОТГ. Ви хотіли влади??? Ви її одержали..! Працюйте нам на благо, а ми Вас проконтролюємо , як і прийнято в європейських державах. А то Ви як ті більшовики в Росії в жовтні 1917 року. Влада впала Вам до рук , Ви не полінилися ( честь Вам і хвала ) нахилитися і підняти її , а зараз стоїте і думаєте ,ЩО Ж ІЗ НЕЮ РОБИТИ ? Керуйте ! А то влада для Вас , як ото дурню скляний член..рівно на 2 години.. він ним пограється , а потім обов;язково розіб;є… Але ж ми жалісливі , ми Вам даємо для вирішення Ваших програмних питань аж 2 роки, рівно до парламентських виборів жовтня 2019 року. Не виконаєте , те що нам обіцяли ..ну тоді…Ви зрозуміли..!!!

 
.......................
04 декабря, 2017 о 14:56 IP автора: 130.180.212.6
 

значить треба підходити до всього по господарскі. По перше , чи потрібна в селі бібліотека , в якої не відкриваються дверї і жителі села взагалї не знають що вона існує в селї. Якщо є потреба , і цю роботу видно — хай буде , але ж в більшості сел про них не пам’ятають , з таким успіхом посидіть в бібліотеці може працівник клубу…..тоже навідь толку більше буде !

 
Неуважный
04 декабря, 2017 о 15:07 IP автора: 37.54.157.197
 

Згоден…Ваша думка має право на існування.. Але ж це не ми з Вами повинні вирішувати , а керівництво ОТГ.. А вони нам вирішили чергові маски — шоу устроїти , запевняючи устами свого спікера Роми, що на території ОТГ комунальними закладами повинна продовжувати управляти районна рада! А не пошукали б вони дурнів замість десь в іншому районі? Це ж треба так зневажати своїх виборців , щоб вішати їм на вуха НЕДОВАРЕНУ лапшу .

 
BiZmark
04 декабря, 2017 о 15:34 IP автора: 194.50.254.168
 

Що вже сталося — те сталося. Підтримую думку про спільну комісію яка вихначить яке майно і кому переходить, а що — поки повинно залишитися у спільній власності. Вибори пройшли — перевернемо сторінку і будемо кумекати як жити далі нормально….

 
VIKTOR75
04 декабря, 2017 о 17:08 IP автора: 194.50.254.168
 

нестыковочка какая то.. Насколько знаю, Новодмитровка не вошла в авантюрную ОТГ.. Как райсовет может передавать Новодмитровский ДК им на баланс?

 
Аноним
04 декабря, 2017 о 20:27 IP автора: 130.180.210.89
 

За Новодмитровку вашу даже речь не идет, нахрен вы кому надо, речь идет о тех кто вошел в ОТГ.Мы посмотрим в какую неавантюрную ОТГ вляпается Ноаодмитровка

 
04 декабря, 2017 о 21:19 IP автора: 130.180.208.7
 

та ты уже вляпалась по сами никуда

 
Аноним
04 декабря, 2017 о 22:53 IP автора: 178.62.237.202
 

А зачем нужна вообще библиотека? Там уже лет 100 некто не бывал. Ааа забыл по документам так все село каждый день бывает((( Закрыть нужно или сделать должность библиотекарь- уборщица.

 
shef
05 декабря, 2017 о 08:39 IP автора: 92.113.74.13
 

У нас в армии , в отделении разведки, был такой воин: и разведчик , и почтальон , и киномеханик — вобщем » акушер-бульдозерист».

 
Аноним
05 декабря, 2017 о 08:43 IP автора: 194.50.254.168
 

а як в цей перелік майна потрапив Новодмитрівський сільській будинок культури, якщо Новодмитрівська сільська рада не входить в ОТГ…

 
;