ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Електромеханік компанії Водафон роз’їжджав п’яним по Іванівці

25 вересня 2017 року о 16 годині 25 хвилин технік компанії мобільного зв’язку «Водафон» катався вулицями смт Іванівка.

Водій відразу потрапив у поле зору іванівських правоохоронців, які запропонували йому пройти експрес-тест на вживання алкогольних напоїв.

Тест показав 0,32% проміле алкоголю в тілі водія (норма до 0,2%).

У суді чоловік не погодився з висновком поліцейських і вважає себе невинним, проте визнав, що напередодні трішки «вживав».

Зваживши на всі докази та позиції сторін, Генічеський районний суд визнає чоловіка винним і штрафує його на 10200 грн, позбавляє права управляти транспортними засобами на один рік.

Залишається сподіватися, що виведений із строю технік Водафону не підкосить робту мережі цього оператора, якість якої і без того змушує бажати кращого.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 14

Додати коментар »

 
 
Аноним
03 декабря, 2017 о 21:19 IP автора: 178.62.238.64
 

Ось чому Водафон так погано ловить, там всі п’яні! )))))

 
Гость
03 декабря, 2017 о 22:59 IP автора: 46.133.75.128
 

Та ладно ловит нормально, уж точно лучше Киевстара

 
Аноним
03 декабря, 2017 о 23:07 IP автора: 128.199.33.160
 

Гость, ти мабуть той алкаш з Водафону.

 
Геническ
03 декабря, 2017 о 23:21 IP автора: 107.167.108.235
 

А лайф в Любимовке ловит?

 
Роман
03 декабря, 2017 о 23:33 IP автора: 37.73.225.95
 

Лове. На вулиці точно. В приміщенні не скажу. 3G там немає. Найближча базова в Новосеменівці

 
Тетяна
04 декабря, 2017 о 14:01 IP автора: 37.55.197.195
 

Чого не зупиняють тих хто вживає кожен божий день.

 
Правда
04 декабря, 2017 о 22:56 IP автора: 178.62.237.202
 

Тетяна, ти зрозуміла, що написала? Для зупинки потрібна причина, тай здалека розпізнати чи п’яний водій неможливо.

 
Zоrro
04 декабря, 2017 о 23:14 IP автора: 46.133.203.121
 

Правда не знаеш молчи . В Украине новие штрафи и новий закон об остановке транспорта . Почитай

 
Костянтин
05 декабря, 2017 о 08:27 IP автора: 95.134.124.12
 

Мене дивують люди, які волають: «Причина остановки». Та ви хоть знаєте їх перелік? В абсолютній більшості випадків — ні.

 
Правда
05 декабря, 2017 о 22:24 IP автора: 178.62.238.64
 

Костянтин, можливо і не знаю, та працівники поліції в обов’язковому порядку повинні сказати по якій причині зупинили. Зупинка по причіні «так захотілося» є таким самим злочином як і п’яний водій. Мало того що самі паркуються знехтувавши правила дорожнього руху, щей зупиняють кого заманеться.

 
Zоrro
06 декабря, 2017 о 11:40 IP автора: 46.133.36.137
 

ПРАВДА ти хоть что нибудь понимаеш из своей писанини ? Не знаеш лучше молчи чем вставлять свой ПЯТАК .

 
Аноним
07 декабря, 2017 о 12:20 IP автора: 128.199.35.31
 

Zоrro, а ты тупой если не понимаешь что написано.

 
Аноним
07 декабря, 2017 о 15:07 IP автора: 138.197.146.235
 

Zоrro
04 декабря, 2017 о 23:14 IP автора: 46.133.203.121
«Правда не знаеш молчи . В Украине новие штрафи и новий закон об остановке транспорта . Почитай»
Почитай
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про Національну поліцію
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 40-41, ст.379
Стаття 35. Зупинення транспортного засобу
1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:
1) якщо водій порушив Правила дорожнього руху;
2) якщо є очевидні ознаки, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу;
3) якщо є інформація, що свідчить про причетність водія або пасажирів транспортного засобу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, або якщо є інформація, що свідчить про те, що транспортний засіб чи вантаж можуть бути об’єктом чи знаряддям учинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення;
4) якщо транспортний засіб перебуває в розшуку;
5) якщо необхідно здійснити опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути;
6) якщо необхідно залучити водія транспортного засобу до надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або поліцейським або як свідка під час оформлення протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод;
7) якщо уповноважений орган державної влади прийняв рішення про обмеження чи заборону руху;
8) якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху;
9) порушення порядку визначення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
2. Поліцейський зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті.

 
Правда
07 декабря, 2017 о 19:14 IP автора: 95.85.33.177
 

Zоrro, ти такі дурень! Дякую, що скинув конкретну статтю, але читай пункт 2. Поліцейський зобов’язаний поінформувати водія про конкретну причину зупинення ним транспортного засобу з детальним описом підстави зупинки, визначеної у цій статті. А тепер скажи чи я не те саме писав? Заміть, що навіть для простого перевіряння документів підстав немає!!!!!! А розпізнати п’яного за кермом якщо він не порушує правил дорожнего руху і другі порушення статті 35 п 1 . неможливо, а зупинка його є незаконною!! Так, що всі гадості які ти писав стосуються тільки тебе!! Навчись тлумачити правила не в свою сторону, бо і так зрозуміло що ти є представником поліції. Тепер повторю свій попередній коментар: «Зупинка по причіні «так захотілося» є таким самим злочином як і п’яний водій». Навчіться поважати людей і перестаньте літати в небесах. Я не захищаю правопорушників, порушив, відповідай. Але коли п’яні мажори ганяють по Іванівці то їх ніхто не бачить, а якщо тверезий пенсіонер, або безробітній зупинився припустимо під знаком, так на нього всіх собак спускають. Кожного вечора на зупинці біля «Чіпка» повно п’яних мажорів, як говорять «Милости просим в гости».