ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Туманне майбутнє Іванівської ЦРЛ…

Медична реформа, яка розпочинається у нашій країні породжує масу питань відповіді на які не можуть знайти навіть працівники самої медичної галузі.

Сказати точно як буде виглядати Іванівська через рік — два не береться ніхто. Як буде утворений медичний округ, які лікарі будуть приймати пацієнтів в Іванівці, які кабінети буде закрито, а кого звільнено, буде гінеколог та стоматолог чи ні ? Про це можна тільки здогадуватися.

Єдине, що зараз достеменно відомо, це про формування першої ланки медичної допомоги тобто — сімейних лікарів та педіатрів.

Частково ми вже торкалися цієї теми. Як пам’ятають наші читачі, із попередньої публікації, з початком 2018 року держава змінює принцип фінансування медичних закладів. Відтепер кошти на утримання лікарень будуть йти не із так званого розрахунку на «койко-ліжко», а цільовим методом, із розрахунку на пацієнта. Для цих потреб держава закладає у бюджет країни видатки по 370 гривень на кожного пацієнта сімейного лікаря на рік.

Для прикладу, один лікар може укласти до 2 тис договорів із пацієнтами. У такому випадку держава перерахує медичному закладу,  у якому він працює, 740 000 грн. На ці гроші і буде жити заклад. У цю суму закладено утримання закладу, амортизація обладнання, оплата роботи молодшого медичного персоналу, тощо.

В Іванівській ЦРЛ є три сімейних лікаря та два педіатри. Судячи із логіки закону про фінансові гарантії надання медичних послуг, усе що, «зароблять» ці лікарі і буде бюджет, за який утримуватиметься ЦРЛ. Звісно, що держава  на перехідний 2019 рік залишить певні видатки на утримання лікарень, а ось із 2019 року, вибачайте, усе, що заробите, те і ваше.

Але цікаве у всій цій історії інше. Указаним законом держава дає право громадянину обирати лікаря, причому не важливо, чи це лікар державної лікарні, чи лікар приватної медичної практики. Кошти за обслуговування пацієнта держава перерахує незалежно не від чого.

У світлі такої ситуації деякі лікарі почали оформляти приватну медичну практику, щоб особисто отримувати гроші від держави.

За інформацією нашого видання, двоє із трьох сімейних лікарів Іванівської ЦРЛ уже оформили приватну практику. Тобто кошти, згенеровані ними, підуть на розвиток їхньої приватної практики, а не лікарні в цілому.

Не скажемо, що це погано, а, може, навіть навпаки. Лікар повинен бути вмотивований виконувати свою роботу якісно, адже людина потратила левову частину свого життя і сил, щоб здобути фах лікаря.

Проте давайте не будемо забувати, що окрім лікарів, лишаються ще стіни ЦРЛ, які хоч і не лікують, але без них ніяк. Хтось повинен фінансувати опалення лікарні, прибирання території, прибирання самих приміщень, ремонт дахів та ще мільйон усіляких дрібниць. Тепер усе це ляже на плечі місцевої громади.

Було б логічно, щоб лікар, який веде приватну практику у райлікарні, брали якусь дольову участь в утриманні закладу, у іншому випадку це виглядає якось безглуздо. В умовах же Іванівської ЦРЛ лікарі отримують кабінети для приватної практики за ціною оренди десь 400 грн на місяць. Ось десь на ці кошти і буде існувати ЦРЛ.

Така ціна більше схожа на корупційну схему, а не чесну оренду. Для порівняння, та ж аптека, яка генерує значно менше виручки, ніж лікар приватної практики, платить за оренду свого приміщення суми в рази більші. За неперевіреною інформацією нашого видання, аптеки виплачують десь по 3-4 тис грн на місяць. Тепер уявіть різницю, лікар приватної практики, який генерує виручку в розмірі 740 000 грн, платить за оренду приміщення 400 грн і аптека, яка ніколи не дотягнеться до таких показників, платить 3-4 тис грн.

Проте мета цієї публікації не зазирнути в кишеню людям. Заробляють — дай то бог! А подумати, що буде з ЦРЛ?

Цілком очевидно, що за кошти, згенеровані тими лікарями, які на своїх плечах будуть тягнути таку махіну, як райлікарня (не приватної практики) буде недостатньо. Орендної плати від лікарів приватної практики «с гулькин нос». Виходить, якщо у Іванівської громади та сіл району не вистачить коштів, щоб утримати на плаву ЦРЛ, то там передують великі скорочення та серйозні оптимізації.

Проте це лише прогноз. Як воно буде насправді, покаже новий 2018 рік, який розпочнеться вже незабаром.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

Додати коментар »

 
 
 

Жити по новому. Або тихенько здохнути…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

надо сделать мед страховку как в европе и во всем мире . Сам лично едучи в европу оформлял годовая . Мой знакомий в польше воспользовался ней . Прихватило желудок серьезно . Ему оказали помощь сделали что можно . При етом качественно и ни одного злотого . Приехал домой долечил . Например с зарплати или каких либо доходов ежемесячно отчислять гривен 50 . как би инемного . Не каждий день ми болеем . Накаливается сума . Главное помнить номер страховки в любом другом городе в любой больничке назвал номер и все происходит перечислениями . Есть еще такой момент какая то дорогая операция . Врач говорит ваша страховка непозволяет . Часть оплати по страховке разницу доплатить . Но от того что ми здесь пишем свои размишления ни чего не меняется . В Верховной Раде не читают такие сайти как степньюз . Наши «депутати» лечатся за тем же кордоном и им плевать на нас (на народ) . Такая правда нашей жизни .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аноним! Цілком з Вами згоден. Але на це потрібий час і дуже ретельна роз»яснювальна робота серед населення: народ настільки затурканий 25-річними реформами (більшість з яких нічого не змінили), що вже не вірить їм. А арендну плату приміщень в ЦРЛ формує райрада. Ось чому вона так поступає — не зрозуміло…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Как будет решатся такая ситуация ? Составили договор с каким либо врачем в Ивановке . На пример поехал человек скажем в Суми и там прихватил апендикс . Что скажут едь домой к своему лікарю , или умирай на порге больници . Както не правильно придумали или вообще не думали .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Цікаве питання. Якщо апендицит прикруте, то екстрена допомога надається всюди і безкоштовною. Проте якщо хірургічне втручання не буде екстрене то можуть послати із апендицитом в Іванівку.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ЩЕ не вмерла Україна… Це справа часу…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома апендикс таблетками не лечат . Если придавил надо резать .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

какая разьяснительная работа била по семейним врачам ? По поводу мед страховки не надо ни какого время . Не надо изобретать велосипед он уже есть . Ета схема уже работает , страховие Украинские компании . но пока почему то только за кордон . Я брал такую страховку стоимость 720 гр 800гр . Полная стоимость макс услуг какие могут оказать 30000 евро . Сюда входит доставка пациента скорой помощью уколи ,бинти , использование горшка и т.д. Не имеет значение страна польша или норвегия или албания . 720грн ето 2 грн день , 60 месяц . что такое 60грн 3 пачки сигарет , если их не викурить здоровее будем .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Там подводных камней еще ого-го сколько.Думаю эта статья далеко не последняя;)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Такое впечатление что все псевдореформы хунты направлены на истребление своего народа..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Наше правительство во главе с Порошенко очень не любит свой народ . За что такая нелюбов ? Только громкие красивие слова .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Опять пустые разговоры , с концами не свести концы. Нас учат честной жизни воры. А благородству — подлецы!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Поляки лет пять протестовали против реформ и сжигали чучело Бальцеровича под Сеймом….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

«Такое впечатление что все псевдореформы хунты направлены на истребление своего народа..»

Такое впечатление, что у кого то вата вместо мозга…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

да нет, такое впечатление что дауны с МАЙДАУНА так и не поумнели.. Да кастрюлеголовый доктор?До сих пор летаете в розовых облаках..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Доктор Шпак . Ви уважаемй ЛИЗОБЛЮД . Жаль нельзя висказать все «богатство речи» . Голова шпаківня , в смисле деревяная пустая и дирявая .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Поверьте, я тоже за критику власти, но критику конструктивную — укажите конкретно, что сделано неправильно и как нужно делать.Проблем в стране хватает, но не видеть изменений к лучшему может только слепой. Достало уже нытье людей, которые сами ничего не делают, а ждут что счастье само свалится на голову. И как можно называть законноизбранную власть хунтой? Вы же сами ее выбрали.
«дауны с МАЙДАУНА » этим Вы только подтверждаете мое предположение о вате в Вашей голове.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я вас умоляю «законно избранную» . Вам ето только кажется . Там все продано и купленно . Что сделано в стране ? НИЧЕГО кроме разрухи и коррупции . Откройте глаза дальше Ивановки . Хватит уже боротся с коммунизмом он сам себя отжил . 26 лет назад . Нельзя идти в перед сповернутой назад головой . (китайская мудрость ) . Какие перемени в лучшее произошли ? Можно язиком молоть , и все . Власть творит безпредел .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Що можу сказати: Страшно, дуже страшно стає жити. Від цих реформ аж жах бере. Судову реформу провели так суддям від 30тис. зарплатні зробили, а медичну так лікарні позакривають. Скоро мабуть і робітників не залишиться, одні контролюючі органи, будуть одне одного контролювати. Коли вже в верховній раді реформи проведуть «децентралізацію», та зменшать кількість депутатів?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Справа не в реформі, а саме в нашій лікарні.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Анонимус, ти тупень, якщо не зрозумив. В країні стає жити все складніше, а реформи все безглуздіші. Олігархії все краще становиться, а простому люду все складніше.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Совесть, ну то йди на майдан з покришками, якщо так тобі хріново жеветься, в Рашкі таке бидло як ти сиділо б і не пікало бо дяді в масках прийдуть з лікувальними палицями і порівняють твою безхребетність.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Трегуб Н. Н.
 

п. Романе, не будьте слоном в посудній лавці: якщо Ви не компетентні в якомусь питанні, то підійдіть спитайте…ці домисли, що Ви тут понаписували — не більше ніж Ваші фантазії з вкрапленнями деяких даних офіційної інформації…змішали все разом й ЦРЛ, й ПМСД..й гроші порахували…журналіст з Вас — жовтий, а економіст — зовсім ніякий…Ви нагнітаєте обстановку, мало того, що не наводячи ніяких фактів, а й спотворюючи навіть офіційну інформацію, проте це цілком у Вашому стилі…
Давно не читав «найсучашнішого» медіаресурсу району, якби добрі люди не сказали що Ви тут пишете, ще б не читав))))

Стосовно медстрахування, в тому числі й щодо хірургічних втручань, воно на території району працює 2,5 роки…Деякі застраховані отримали й виплати від 2 000 грн до 25 000 грн…заходьте — поясню…

Всім процвітання..й пережити всі реформи…Слава Україні!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com