Нововасилівський водогін: спроба №2

Капітальна реконструкція водомережі села Іванівського району і гордість і біда місцевої влади.

З однієї сторони такий проект є знаковим для району, з іншої його реалізація проходить із страшенним «скрипом» та так що у чиновників плавляться мізки.

Через фінансові перепетії і бюджетні тупики реконструкція сільського водогону мала всі шанси зависнути у стані недобуду.

Ще минулого року один із підрядників по виконанню робіт не вклався у бюджетний рік і частина коштів у розмірі 120 тис грн повернулися до бюджету країни як неосвоєні. В цей час водогін було не добудовано, а все село перерито у траншеях. Люди плекали сподівання що у 2017 бюджетному році ці кошти знову прийдуть з бюджету і роботи буде доведено до логічного завершення.

Дане питання з особою гостротою обговорювалося на рівні районної влади. Згадати як це було можна тут.

І ось історія повторюється.

Відповідно до інформації із системи Прозорро, департамент житлово-комунального господарства  Херсонської обласної державної адміністрації уклав новий договір із черговим підрядником на реконструкції водогону на суму 123 тисячі гривень.

От тільки граблі лишилися ті самі. Договір підряду укладено позавчора, тобто 27 листопада 2017 року, а діє він до 31 грудня 2017 року . Тобто  у підрядника є всього 34 дні, щоб завершити всі роботи по реконструкції водомережі до настання 2018 року.

Здається історія із ремонтом нововасилівського водогону починає нагадувати сюжет фільму «День сурка», де головний герой кожного дня прокидався у один і той же день і переживав його сотні разів з однією і тією ж послідовністю.

Так і наш водогін. Із року в рік, «під ялиночку» будуть укладатися договори на його реконструкцію, які не встигатимуть виконуватись і будуть переноситись на наступний.

Залишається сподіватися, що все ж таки підрядник вирветься із цього «Дня сурка» і встигне виконати свої робити за 34 дні, а нововасилівці зустрінуть новий рік із новим водогоном.

Почитати текст договору у додатку. Натисніть на кнопку «читати договір» під фото

 

читати договір

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com