Давай одружимося?

З щирою пропозицією руки і серця Іванівська селищна рада звернулася до сільських рад району з метою о об’єднання в одну, Іванівську територіальну громаду, на що 4 ради району надали свою згоду.

Вчора, представники Іванівської селищної ради відправилися на громадські слухання до сіл Нововасилівка та Новосеменівка де проходило обговорення проекту рішення спільної робочої групи щодо добровільного об’єднання Іванівської територіальної громади.

Подібне громадське обговорення було проведено на передодні у самій Іванівській селищній раді, де по його закінченню депутати селищної ради відразу ж проголосували та затвердили рішення спільної робочої групи. (публікація по цій темі тут)

Під час презентації рішення та плану утворення громади у Нововасилівці секретар Іванівської селищної ради — Вікторія Щастлива повідомила, що наразі, процес децентралізації йде на повну.  Маховик цього механізму запущено і його вже не зупинити. Якщо ми самі не об’єднаємося та не розпочнемо будувати свою громаду, то за нас це зробить держава і ніхто навіть не гарантує, що нинішній Іванівський район не розірвуть між іншими громадами і він не припинить своє існування.

За той час поки в Іванівці дискутують і сперечаються стосовно доцільності утворення громади, інші громади області, які значно раніше розпочали процес об’єднання, завершили його та очикують рішення про  призначення перших виборів в громаді. Як приклад була названа Музиківська об’єднана Херсонської області, яка уже завершила всі процедури та навіть більше того приймає участь у державних і міжнародних програмах які реалізуються з метою початкової підтримки новоутворених громад.

Музиківка вже об’єдналася і залучає великі кошти на свій розвиток. Чим ми гірші? Чому Іванівка не отримує кошти та не розвивається? У нас немає де діти кошти? У нас гарні дороги, у нас люди не потребують соціальної допомоги? — такими риторичними питаннями задалася Вікторія Щастлива.

Та  що там говорити про Музиківку. Навіть Агайманська громада Іванівського району значно просунулася і своїй організації та про факт її утворення серйозно говорять в обласній Державній адміністрації.

Як згодом з’ясувалося, «продюсувала» Агайманську громаду депутат Херсонської обласної ради і заступник голови Іванівської РДА — Тетяна Гасаненко. (на відео)

Як там проходили громадські обговорення, в які терміни та по якій процедурі залишається невідомим, але факт має місце. Стартонувши практично одночасно з Іванівкою, Агаймани пройшли майже всі процедури та так, що керівництво Херсонської ОДА планувало її утворення на кінець літа.

На громадському слуханні у Нововасилівці стосовно Іванівської громади Тетяна Гасаненко висловила свої зауваження з цього приводу. На її думку з утворенням саме Іванівської громади не потрібно поспішати. Депутат наголосила, що умови створення Іванівської громади змінилися, адже від об’єднання відмовилися ряд сіл тому потрібно все детально  ще раз обговорити.

Тобто ви зрозумійте, що ми не маємо права поспішати. закон нам дає 60 днів для обговорення рішень робочої групи. — зауважила Тетяна Гасаненко.

Окрім того, депутат і заступник  голови РДА поскаржилася, що рішення робочої групи, яке має затверджуватися, створено «наспіх» і вона, як член робочої групи не приймала участь у його розробці, оскільки в той час вона була на сесії Херсонської облради.

Яне проти того що термін цього обговорення (ред. громадського обговорення по об’єднанню) може бути скорочено, але 7 днів від одного рішення до другого… і ви делегували мене, щоб мати якусь відповідальність… то таку відповідальність я на себе не візьму — підкреслила Тетяна Гасаненко.

В той же час голова Іванівської селищної ради Віктор Дебелий апелював до того, що реформа (децентралізація) розпочалася не сьогодні і не вчора. Як мінімум два роки точаться дебати по цій темі. І от два роки нам не вистачило на обговорення і обдумування, а саме зараз коли кожен день роздумів вартий втраті коштів фінансової підтримки від держави та міжнародних донорів, нам необхідна купа часу щоб переливати з «пустого-порожнє».

Закон допускає громадське обговорення ДО а не ВІД якогось терміну і нам варто поспішити, адже ми і так намагаємося вскочити в останні двері останнього вагону потягу. Права на помилку та часу на роздуми вже не залишилося. Ще трішки і потяг рушить без нас.

Далі Вікторія Щастлива зачитала сам проект рішення робочої групи та розповіла про плани та бачення по її утворенню та розвитку.

Більше матеріалу дивіться у відео громадського обговорення в Нововасилівці.

Додатково:

Вже сьогодні, під час опрацювання цього матеріалу в нашу редакцію надійшла інформація із джерел близьких до Нововасилівської сільської ради, що сесії сільради про затвердження рішення із громадського обговорення не відбулося. Натомість в селі утворилася група із складу депутатів та фермерів які подвірно обходять жителів села та залякують жителів різним страшними історіями в дусі того, що село розвалиться, у нас заберуть всі кошти, всіх по звільняють з роботи і т.д. Зі слів джерела, якщо до цього люди були більш налаштовані на об’єднання, то зараз ситуація змінюється.


Схожі матеріали

 

Коментарі: 28

Додати коментар »

 
 
 

Рома Ну ти й майстер перекручувати слова та факти Де з виступу Гасаненко випливає те що ти написав вище Вона просто намагається все зробити правильно і по закону На мою думку вона права Тому що Романе «спешка нужна лишь при ловле блох» А в такому серйозному питанні дійсно поспішати нікуди А требо якнайбільше і якнайчастіше зустрічатися з людьми Чути іх думку Доносити свою Адже «в споре рождается истина»Одного не розумію Навіщо ти та селищна рада кругом шукаєте ворогів

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Бо натура в них така!Судять всих по собі

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 

А мне кажется,что у каждого есть свое мнение.И не надо кого то венить .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Максимович
 

Рома перекрутил как сказала ему секретарь,так что на Рому зла не держите,Как Вита сказала так и написал,он же не хочер работу потерять,ещё и кредит за дом нужно платить,так что всё с Ромой понятно,вот Щастливой подумать нужно а пройдёт ли она выборы,конкуренция будет ух ух это не в депутати балатироваться и конкурировать с одним человеком,Вите понятно что нужно обьеденение ведь 15 лямов дают, 5 лямов пойдут к ПП Дебелой Т.И. на красочки,кисточки и т.д.,а вот сколько людей без работы останутся их это не волнует,так что задуматься нужно ЗА или ПРОТИВ кто в этой ситуации выграет,точно не Мы с ВАМИ

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Статья называется»как обосрать Гасаненко».Смешно!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Потяг рушить ,а Дебелый буде без грошей….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гасаненко МОЛОДЕЦ,расказала от А до Я,не четая и всё понятно,а вот другая мадам,всё от листика не могла оторваться,и всё бесмысленно

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 1

 
 

Монстр только хотел написать :Виктория Сергеевна научитесь разговаривать все :ууее,и с листика.Ничего не понятно.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Видео-полная противоположность написанной статье.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А еще хочу сказать ,а головы сельских рад совсем разговаривать не умеют? Или они не участвуют в этих слушаниях ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
василевский
 

Плохо что не заснял Рома как Гасаненко встала и проявив полное неуважение к присутствующим ушла, видимо ожидая что за ней поднимется весь зал. Но никто ее не поддержал и не попросил остаться. И это уже не первый случай ее воспитанности. Щастливая только учится, у нее все впереди. Президент и тот с бегущей строки все выступы читает. А вот Гасаненко больше всего вскоре попросится назад в Васильевскую школу. Вряд ли ее кто- то захочет взять в команду.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Гасаненко тормозит обьединение громад, потому что еще место под солнцем себе не нашла. По селам где школы позакрывала она понимает что не пройдет, по Ивановке, тоже нет, так как кроме Ма…..к, К…..к…ее никто не переваривает. Один шанс был Агайманскую громаду создать и там выборы выиграть, так конфуз вышел- люди свое слово сказали. Вот и каламутит воду. То мигом Агайманскую ОТГ создает не взирая на сроки, законы, планы…мнение людей, то не дает Ивановке ОТГ создать. Вот и думайте, о чем печется наш депутат обл рады — о районе, о будцщей громаде или о себе любимой. И какие бы байки и притчи не рассказывала, а людей не обманешь. Мы же не дети в школе.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Я верен что Рома много чего не снял за Дебелого и Виктория С.или может быть вырезал Гасаненко- это наверное вам громада…если никто у нас не прислушивается к ней,никто не любит ,не уважает.то почему вы так переживаете и обсираете ее ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
справедливый
 

Хватит собачится. Ведь вам всем по-сути это обьединение и обговорення в розовом цвете. Зато людей в очередной раз обосрать — отличный повод. Гасананко, Дебелий, Щастливая они хоть работают, где то скубутся, где то сотрудничают но их работу видно. Хорош их лбами сталкивать. Все они молодци.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Максимович
 

Василевский и Наташа пишут под одним ни ком и с теми же ошибками,не забывай что у Дебелого будет не только Гасаненко конкурент а ещё его «друг» Кан.с.ратенко так что пускай Дебелый сильно не радуется,а Шотовка точно проголосует не за Витю и Ивановка под большим вопросом,так что держитесь.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Сельские головы действительно тупуки, вы посмотрите в каком убожистве живут, эти ужасные бедные дома культуры, бедные….разваленные. Они сидят на куче этого развалля и держутся за свои руины. Так что не рда и гасаненко надо винить, а самих с/г трусливых лузеров.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Это тот что срезал и продал атракционы с зоны отдыха в Ивановке и тот при ком Район полностью пришел в упадок и был разворован бюджет? Предводитель регионов в районе что попал под люстрацию? Наш «умный» народ вполне может отмочить такой финт и похоронить Ивановку заживо…..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Правельно !!!все работают!!!но обсирают то не все!!!Статья,на мой взгляд,а неправильным наклоном!!а так как бы побольше обосрать другого.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Викторiя Сергiевна!З вашой вишуканой промовою треба йти вище ,в Верховну Раду !а не сидiти секретарем в Iванiвцi. Я впевнена ви багато чого добетесь!.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

И с рабочим ……….м,там такие нужны.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У Дебелого не вистачить грошей її туди пропхати!Хібащо ВС знайде собі іншого спонсора

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У Дебелого, повірте, вистачить грошей на будь що, було б на те його бажання. А Вам, О.В., «Вірний» до Дебелого, в усіх, в тому числі «спонсорських», відношеннях о-о-о-о-о-ой-й-й, як далеко…….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановний ССС!
Якщо у жінки щось не працює, то це вже не жінка, а каліка. По-моєму у В.С. усі частини тіла, в тому числі, мозок, працюють відмінно!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Чоловік Т.В. теж не олігарх, проте, Т.В. хтось таки «пре» наверх, раз не боїться затівати драки в рда, чудить не по дитячому…. То може не тільки у В.С. всі частини тіла відмінно працюють?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 2

 
 

Що за дурна мода переводить стрелки.. .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
(((/ Неуважна!!!/ ))))
 

Яке страхіття в клубах і ніщита…..І куди гроші дівались бюджетні , капець якийсь , все на преміі собі , не могли нияк понажираться !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
Неуважний
 

Так ! новоявлена «сестра «..Не займайся плагіатом і поміняй собі ніку..!( це до » Неуважной!!! )

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Хватет трогать Гасаненко, на себя посмотрите, .

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com