ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Іванівське радіо буде, якщо Росія дозволить

Як би це не звучало дико, але так воно і є.

Здавалося б, де Іванівський район, а де Російська Федерація? І яке діло країні-агресору до організації радіомовлення  в нашому маленькому районі? А виявляється є.

Як пам’ятають наші читачі, на початку цього року Іванівська селищна рада ухвалила рішення про заснування КП «Іванівське радіо». Підприємство відразу подало  до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України пакет документів на прорахунок частоти для радіомовлення у Іванівському районі.

Процедура розпочалася. Нацрада ухвалила рішення про прорахунок частоти та передала заявку до державного Центру радіочастот. Той, у свою чергу, вираховує вільну частоту і направляє її на погодження до Міноборони. Оборонне відомство за 80 днів розглянуло заявку на частоту і в решті-решт погоджує її.

Далі, за процедурою, радіочастота направляється на погодження на «Міжнародну координацію.» Тобто на погодження до сусідніх країн, якщо частота прораховується для прикордонних областей.

Виявляється, Херсонська область прикордонна. Припускаємо, що посадовці вважають межу через Азовське море і до Краснодарського краю РФ тим самим кордоном, через який необхідна міжнародна координація, або ж визнають окупований Крим російським.

Так от частота для ФМ радіомовлення в Іванівському  потрапила на міжнародну координацію саме до Російської Федерації, про це нашому виданню повідомили у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Зважаючи на відносини між нашими країнами та невдоволення РФ діяльністю щодо розширення  зони дії українських засобів масової інформації, які б могли протистояти російській інформаційній агресії, то в нацраді попередили, що швидкого погодження радіочастоти для Іванівського району чекати не доводиться.

Таким от чином, щоб почути в радіоефірі позивні Іванівського радіо іванівцям залишається сподіватися лише на милість країни-агресора.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
 

Украина враг сама для себя! Какого х мы слышим их радиостанции, а что б нам транслировать то надо разрешение у них спрашивать…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ето бред радио работает в новоолексеевке. мелетополе. каховке. геническе. а сдесь нельзя лапша ето науши…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

За що купив, за то і продав. Мені повідомили, що частота на погоджені з росією.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ну, знаете….!?!?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Неуважный
 

» Умом Россию не понять. Аршином общим не измерить. Табличка : » Стол окрашен !» Б…ть. Нееет , нужно пальчиком проверить ! » Трудно будет с ней договорится.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ФМ простір
 

Мінус одна передвиборча агітація вашої «команди»,у виборцій агітації пан мер обіцяв іванівцям відкрити простори іванівського радіо.»Відкрив»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Володимир Польченко
 

Сталася чергова надзвичайна подія з провокацією стосовно громадянина України, власного кореспондента Українського радіо в Бєларусі — Павла Шаройка. Його затримання відбулося ще в кінці жовтня 2017 року, а стало відомо лише нещодавно, що дуже нагадує підлу, цинічну та незаконну діяльність терористів з спецслужб Росії. З*ясовано, що П. Шаройка утримують в СІЗО КДБ Бєларусі за надуманним обвинуваченням в «шпигунстві» та вже висунули «обвинувачення». Посадові особи країни вже коментують перебіг утримання політичного в*язня, де по прикладу кривавих сталінськиї репресій, шляхом жорстоків допитів, побиття та катувань намагаються скласти видумане обвинувачення добиваючись від нього зізнань, які він не скоював, які в сучасній Росії продовжують застосовувати. Павло Шаройко тривалий час працюючи в Бєларусі висвітлював зустрічі та домовленності тристоронньої групи по Донбасу; боротьбу бєларуської опозиції , проти їх утисків та переслідувань; про викрадення Павла Гриба та фальшування проти нього кримінального переслідування брехливою російською Фемідою. Кремлівсько-ординські бандити з ненависти та помстою переслідують громадян України за ПРАВДУ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ, від якої цю нечисть корчить та нищить. Після проведення військових навчань » Захід-2017″ частина російських військ залишилася в Бєларусі та окупувала країну. Російський фашизм своїми кривавими та хворобливими метастазами поступово оплутує Бєларусь з имперською амбіцією по утворенню «Нового Союзу». Очевидно, що агенти Кремля та зрадники бєларуського народу в сфері влади та управління стають маріонетками Кремля та добровільно втрачають самостійний контроль, як незалежної республіки. Ну, а що «бацька» Лукашенко? На мій погляд він маневруючи поміж Європою та Росією продовжує залежати від фінансових вливань Кремля в економіку Бєларусі та отримує дешеві нафту та газ; бажання залишитися пожиттєвим диктатором білоруського народу. Лукашенко, підтримуючи Україну в захисті своєї території від нападу Росії, очевидно усвідомлює, що в разі зближення з Європою та НАТО по прикладу України, територія Бєларусі може зазнати нападу з боку Кремля з великою війною, руйнуванню та жертвами. Спражні патріоти бєларуського народу, які воюють в АТО на Донбасі проти російських військ говорять: » Без незалежної України не буде незалежної Бєларусі» Український та бєларуський народи вистоять, щоб здобути незалежність від нащадків рабів Золотої Орди. Слава Україні!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ФМ простір
Ніхто не каже, що радіо не буде. Кажемо, що не знаємо коли воно буде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І правда: все знають вже 2000 р., що Апокаліпсис буде. Тільки не знають, коли він станеться. Тому й чекаємо…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Неуважный
 

Ти як завжди, Володю , правий..Немає на отого Олександра Григоровича твого НКВДешного кум іра Лаврентія Павловича.Ото б цікава між ними вийшла б розмова про » права чєловєка «

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Пане В Польченко . Откуда инфоимацмя ? Надумание
обвинения или нет . Писатель домашний диванний . Лиш би что ни будь . Хочется блеснуть умом пишите книжки ( сказки) . Мемуари про службу в рядах милиции (радянскій владі ) . сколько сам посадил (не виноватих) !

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Еще пане Польченко . Беларуси воюют в АТО на стороне Украини ? За что за идею ??? нет за деньги .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

и нарожала же////////////.. стране нужны патриоты, а //////// нарожала ИДИОТОВ))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Кстати хорошая идея . Зачем нам радио всякие частоти там россия . У нас «ПОЛЬЧЕНКО FM». Клас ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ай да VIKTOR75 ай да молодей !!!!!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com