ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Іванівське радіо буде, якщо Росія дозволить

Як би це не звучало дико, але так воно і є.

Здавалося б, де Іванівський район, а де Російська Федерація? І яке діло країні-агресору до організації радіомовлення  в нашому маленькому районі? А виявляється є.

Як пам’ятають наші читачі, на початку цього року Іванівська селищна рада ухвалила рішення про заснування КП «Іванівське радіо». Підприємство відразу подало  до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України пакет документів на прорахунок частоти для радіомовлення у Іванівському районі.

Процедура розпочалася. Нацрада ухвалила рішення про прорахунок частоти та передала заявку до державного Центру радіочастот. Той, у свою чергу, вираховує вільну частоту і направляє її на погодження до Міноборони. Оборонне відомство за 80 днів розглянуло заявку на частоту і в решті-решт погоджує її.

Далі, за процедурою, радіочастота направляється на погодження на «Міжнародну координацію.» Тобто на погодження до сусідніх країн, якщо частота прораховується для прикордонних областей.

Виявляється, Херсонська область прикордонна. Припускаємо, що посадовці вважають межу через Азовське море і до Краснодарського краю РФ тим самим кордоном, через який необхідна міжнародна координація, або ж визнають окупований Крим російським.

Так от частота для ФМ радіомовлення в Іванівському  потрапила на міжнародну координацію саме до Російської Федерації, про це нашому виданню повідомили у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.

Зважаючи на відносини між нашими країнами та невдоволення РФ діяльністю щодо розширення  зони дії українських засобів масової інформації, які б могли протистояти російській інформаційній агресії, то в нацраді попередили, що швидкого погодження радіочастоти для Іванівського району чекати не доводиться.

Таким от чином, щоб почути в радіоефірі позивні Іванівського радіо іванівцям залишається сподіватися лише на милість країни-агресора.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
Анонимус
28 ноября, 2017 о 00:43 IP автора: 188.166.26.69
 

Украина враг сама для себя! Какого х мы слышим их радиостанции, а что б нам транслировать то надо разрешение у них спрашивать…

 
Аноним
28 ноября, 2017 о 05:40 IP автора: 130.180.211.233
 

ето бред радио работает в новоолексеевке. мелетополе. каховке. геническе. а сдесь нельзя лапша ето науши…

 
Роман
28 ноября, 2017 о 07:20 IP автора: 37.73.241.78
 

За що купив, за то і продав. Мені повідомили, що частота на погоджені з росією.

 
BiZmark
28 ноября, 2017 о 09:04 IP автора: 194.50.254.168
 

Ну, знаете….!?!?

 
Неуважный
28 ноября, 2017 о 10:06 IP автора: 37.54.157.197
 

» Умом Россию не понять. Аршином общим не измерить. Табличка : » Стол окрашен !» Б…ть. Нееет , нужно пальчиком проверить ! » Трудно будет с ней договорится.

 
ФМ простір
28 ноября, 2017 о 13:10 IP автора: 130.180.210.221
 

Мінус одна передвиборча агітація вашої «команди»,у виборцій агітації пан мер обіцяв іванівцям відкрити простори іванівського радіо.»Відкрив»

 
Володимир Польченко
28 ноября, 2017 о 13:55 IP автора: 78.111.189.114
 

Сталася чергова надзвичайна подія з провокацією стосовно громадянина України, власного кореспондента Українського радіо в Бєларусі — Павла Шаройка. Його затримання відбулося ще в кінці жовтня 2017 року, а стало відомо лише нещодавно, що дуже нагадує підлу, цинічну та незаконну діяльність терористів з спецслужб Росії. З*ясовано, що П. Шаройка утримують в СІЗО КДБ Бєларусі за надуманним обвинуваченням в «шпигунстві» та вже висунули «обвинувачення». Посадові особи країни вже коментують перебіг утримання політичного в*язня, де по прикладу кривавих сталінськиї репресій, шляхом жорстоків допитів, побиття та катувань намагаються скласти видумане обвинувачення добиваючись від нього зізнань, які він не скоював, які в сучасній Росії продовжують застосовувати. Павло Шаройко тривалий час працюючи в Бєларусі висвітлював зустрічі та домовленності тристоронньої групи по Донбасу; боротьбу бєларуської опозиції , проти їх утисків та переслідувань; про викрадення Павла Гриба та фальшування проти нього кримінального переслідування брехливою російською Фемідою. Кремлівсько-ординські бандити з ненависти та помстою переслідують громадян України за ПРАВДУ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ, від якої цю нечисть корчить та нищить. Після проведення військових навчань » Захід-2017″ частина російських військ залишилася в Бєларусі та окупувала країну. Російський фашизм своїми кривавими та хворобливими метастазами поступово оплутує Бєларусь з имперською амбіцією по утворенню «Нового Союзу». Очевидно, що агенти Кремля та зрадники бєларуського народу в сфері влади та управління стають маріонетками Кремля та добровільно втрачають самостійний контроль, як незалежної республіки. Ну, а що «бацька» Лукашенко? На мій погляд він маневруючи поміж Європою та Росією продовжує залежати від фінансових вливань Кремля в економіку Бєларусі та отримує дешеві нафту та газ; бажання залишитися пожиттєвим диктатором білоруського народу. Лукашенко, підтримуючи Україну в захисті своєї території від нападу Росії, очевидно усвідомлює, що в разі зближення з Європою та НАТО по прикладу України, територія Бєларусі може зазнати нападу з боку Кремля з великою війною, руйнуванню та жертвами. Спражні патріоти бєларуського народу, які воюють в АТО на Донбасі проти російських військ говорять: » Без незалежної України не буде незалежної Бєларусі» Український та бєларуський народи вистоять, щоб здобути незалежність від нащадків рабів Золотої Орди. Слава Україні!

 
Roman Voronov
28 ноября, 2017 о 14:08 IP автора: 37.73.228.160
 

ФМ простір
Ніхто не каже, що радіо не буде. Кажемо, що не знаємо коли воно буде.

 
BiZmark
28 ноября, 2017 о 14:52 IP автора: 194.50.254.168
 

І правда: все знають вже 2000 р., що Апокаліпсис буде. Тільки не знають, коли він станеться. Тому й чекаємо…

 
Неуважный
28 ноября, 2017 о 18:11 IP автора: 37.54.157.197
 

Ти як завжди, Володю , правий..Немає на отого Олександра Григоровича твого НКВДешного кум іра Лаврентія Павловича.Ото б цікава між ними вийшла б розмова про » права чєловєка «

 
Zrro
28 ноября, 2017 о 21:38 IP автора: 46.133.223.102
 

Пане В Польченко . Откуда инфоимацмя ? Надумание
обвинения или нет . Писатель домашний диванний . Лиш би что ни будь . Хочется блеснуть умом пишите книжки ( сказки) . Мемуари про службу в рядах милиции (радянскій владі ) . сколько сам посадил (не виноватих) !

 
Zrro
28 ноября, 2017 о 21:42 IP автора: 46.133.223.102
 

Еще пане Польченко . Беларуси воюют в АТО на стороне Украини ? За что за идею ??? нет за деньги .

 
VIKTOR75
28 ноября, 2017 о 21:52 IP автора: 194.50.254.168
 

и нарожала же////////////.. стране нужны патриоты, а //////// нарожала ИДИОТОВ))

 
Zrro
28 ноября, 2017 о 22:00 IP автора: 46.133.223.102
 

Кстати хорошая идея . Зачем нам радио всякие частоти там россия . У нас «ПОЛЬЧЕНКО FM». Клас ?

 
Zrro
28 ноября, 2017 о 22:13 IP автора: 46.133.223.102
 

Ай да VIKTOR75 ай да молодей !!!!!!!!