Суд вважає інакше…

В одній із попередніх публікацій СН повідомляв про те, що головне управління Держгеокадастру в Херсонській області не погоджує жителям Іванівського району проекти землеустрою на відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (до 2-х га).

Позиція головного земельного управління така, що, мовляв, вони затверджують проекти землеустрою лише у тих випадках, коли проекти розроблені на підставі їх же розпорядження (Держгеокадастру), а ось старі розпорядження голів РДА, на підставі яких іванівці розробляли свої проекти землеустрою, їм не указ.

На цьому фоні Головне управління Держгеокадастру в Херсонській області повально відмовляє всім жителям Іванівського району в затвердженні проектів землеустрою .

Згадати нашу публікацію можна тут.

Основною проблемою для вирішення цієї ситуації була необхідність подати позов на ГУ Держеокадастру до суду в місті Херсон, чого, на жаль, не робили жителі Іванівського району.

І ось знайшовся один житель села Трохимівка, який подав до Херсонського окружного адміністративного суду на із цього приводу.

Заслухавши доводи сторін, суд став на сторону трохимівця, оскільки позиція Держгеокадастру щодо цього  питання виявилася неконструктивною. Відтак суд зобов’язав земельну організацію погодити трохимівцю проект землеустрою.

Ознайомитись із рішенням суду з цього питання можна за даним посиланням. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
 

Оце молодець Трохимівець, хоч один наважився.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Романе ! Дякуємо за позитину інформацію

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

вжарыв

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так, а щож цим рішенням Ромо, він ще землю не отримує, дане рішення земкадастр ще буде опротистовувати в апеляційному судів в м.Одесі, так що воз і нині там…..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Звісно що буде опротистовувати, але боюсь що шансів у них немає.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com