ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Не любить наш народ знаки дорожнього руху

Нещодавно СН повідомляв про нові встановлені 124 знаки дорожнього руху в Іванівському районі та про те, що деякі з цих знаків уже стали об’єктами для крадіжок.

Мало того, що знаки крадуть, так інші, які встояли, стають об’єктами для вандалів. Не пройшло і тижня від установки цих знаків, як два із них по дорозі від Шотівки до Іваніки пошкодили невідомі.

Детальніше в наших фото

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
FIX
26 ноября, 2017 о 14:03 IP автора: 46.133.40.180
 

Молодняку некуда энергию девать:)))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
26 ноября, 2017 о 14:35 IP автора: 194.50.254.171
 

Щодня ваш голова їздить по 10 раз з шотовки в іванівка,міг би просто зупинитись і поправити даний знак,доречі ромчику а ти як зфотографував даний знак,ти його поправив на своє місце,НІ,ось тема написаний,а знак як був так і залишається

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ато
26 ноября, 2017 о 18:15 IP автора: 46.133.204.28
 

А скільки той знак коштує? Бо судячи по фото — це знак перехрестя з другорядних дорогою, але ж там НЕМАЄ ДОРОГИ, яка б пересікалася з іншою дорогою. Так є польова дорога, але в правилах дорожнього руху вказано що накатаний автомобілями напрямок не є дорогою. Раз нема дороги- то й нема перехрестя. А знак є, який коштує чималих грошей і ями на дорозі є! Так може замість непотрібних знаків потрібно раціонально витрачати мої кошти як платника податків і краще б ями залатати. Ау, правохоронці чи сбу чи хто там є — можеб розібралися хто там бюджет розбазарює

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Роман
26 ноября, 2017 о 18:43 IP автора: 37.73.206.198
 

Ви так впевнено повідомили, що я не поправив знак, значить проїжали тими місцями і бачили все на свої очі.
Щойно їздив на Шотівку, а знаки як були скручені так і є.

Думав після вашого коменту там вже нічого робити, а виявляється все навпаки.

Але ви не переймайтеся, я щойно вирівняв ті знаки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Катерина
26 ноября, 2017 о 19:37 IP автора: 178.62.73.118
 

та не тільки за селом, а і в самому селі знак зламали.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
икс
26 ноября, 2017 о 21:26 IP автора: 46.133.123.189
 

АТО не умничай . бюджет , сбу . Блин все такие политикани дальше некуда. Поймать вредителя и на кол посадить . Начинаеш ПДР . Єсть перехрястя или нет , знак сломан факт .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анонимус
26 ноября, 2017 о 21:54 IP автора: 188.166.82.41
 

Ато, ну и логика… может фонари на улицах тоже не нужны раз ты ночью под ними не ходишь? Мож лучше сразу тебе твої кошти домой подвезти, будешь спать спокойно… платник податків:)))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ато
26 ноября, 2017 о 22:16 IP автора: 46.133.204.28
 

Аннонімус напевно маєш сіру речовину в тій частині що й твій нік. Логіка в тому що перехрестя не має і знак безглуздий- може в полі наставимо знаків для трактористів за бюджетні кошти??? Вас розводять як лохів і фраза про те що тепер ЩОСЬ робиться . а раніше ніхто нічого не робив — є дурістю. Замість знаків по іванівці та заборів на кладовищі- краще б з водою вирішили питання, з засипанням жужалкою ям ще татевасян успішно боровся. Без забору прожити можна а без води ось важко буде. А по вулиці радянській я взагалі не пам’ятаю таких ям!!!! Чи по українській — без різниці

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ато
26 ноября, 2017 о 22:31 IP автора: 46.133.204.28
 

Іксу тепер — посадити на кол потрібно того хто викинув на вітер бюджетні кошти. Той хто погнув дорожні знаки просто імбіцил — і все питання закрите. А те хто той знак поставив — що немає куди гроші подіти, у нас все так чудово? Сидять там в кріслах, а головою думати не навчили.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
FIX
26 ноября, 2017 о 23:22 IP автора: 46.133.117.41
 

Ато, откуда такие как ты только берутся? Ты понимаешь что тип покрытия на дороге не всегда можно определить, например когда дождь ночью или снег, то людям иногда тяжело ориентироваться где повернуть, а если этих знаков не будет то и заблудится можно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
икс
27 ноября, 2017 о 09:36 IP автора: 46.133.40.83
 

Ато какие бюджение ? Знаки ето не те деньги ето дорожние . Транспортний налог бензин соляра . Даже если бюджет так что теперь надо ламать ? Давайте все сломаем . Ето осознано ЧМО стояло и гнуло . Еще посмотри столбик старий знак установлен давно . а перехрестя полевая дорога пересекает чтоби с/х техника переезжала . Перед перекрестком за 100 метров обгон запрещен . УЧИ правила .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
27 ноября, 2017 о 11:10 IP автора: 178.94.253.5
 

Правила дорожнього руху — визначення автомобільна дорога, вулиця (дорога) — частина території, зокрема в населеному пункті, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів та обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу. Цей термін включає також спеціально побудовані тимчасові дороги, крім ДОВІЛЬНО НАКАТАНИХ ДОРІГ (КОЛІЙ). Так де там перехрестя ІКС з другорядною дорогою?????? Є дорога Іванівка — Агаймани до якої накатана КОЛІЯ в полі. Отже висновок — вчи правила, сідай двійка, а і права здай

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
икс
27 ноября, 2017 о 11:55 IP автора: 46.133.108.99
 

С голови написал ? Или взял книжку и тупо переписал ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
28 ноября, 2017 о 17:10 IP автора: 104.131.188.187
 

Ну у нас и народ!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
29 ноября, 2017 о 19:56 IP автора: 194.50.254.168
 

О! Наш народ багато чого не любить. Особливо культуру та закони…