Сторінка замовлення соціального газу

Шановні читачі сайту Степ Ньюз!

Ми взяли на себе соціальну ініціативу налагодити контакт між вами та державним підприємством «Газпостач», яке реалізує соціальний скраплений газ для потреб населення по ціні, яка значно нижча ніж на заправках. Станом на сьогодні (21.09.2018) ціна на соціальний газ становить 380 грн за побутовий балон. Ціна поки неуточнена. Ми працюємо над деталями організації замовлень.

У цьому питанні найважче купити газ, адже потрібно знайти де і коли в Іванівському чи Нижньосірогозьких районах буде їздити машина та продавати газ.

Щоб не ловити машину і не гадати коли і де буде цей газ, ви можете заповнити форму нижче і вам прямо додому привезуть пільговий газ.

Наразі СН виступає у якості посередника. Ми гарантуємо, що ваші онлайн заявки будуть оперативно передані до продавця газу. Якщо ми налагодимо співпрацю, то у майбутньому ви будете робити подібні онлайн заявки напряму до продавця. При чому замовлення буде максимально просте.

Ми не вигадали нічого нового. Раніше ви такі замовлення робили у ваших сільських радах. Зараз можете це зробити онлайн, не виходячи із дому.

Користуйтесь формою та економте ваші гроші!

Головне, у формі вказуйте дійсний номер телефону, щоб менеджери газопостачальної компанії могли з вами зв’язатися.

Вибачте, нічого не знайдено.

Схожі матеріали

 
 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com